YMR Dövme Silme Lazer Cihazı Kullananlar Yorumlar

Son zamanların trendi olan dövme, gençlerin vazgeçilmesi olmayı başarmıştır. Neredeyse tüm gençlerde görmek mümkündür. Çok sevilerek yapılan bu dövme bir süre sonra insanlara sıkıcı gelebilir. Bu yüzden bu kişiler dövmelerini sildirmek isterler.

Dövme sildirmek için genellikle en etkili yöntemi seçmek isterler. Günümüzdeki dövme silme yöntemlerinde ise en yaygın yöntem olan lazer yöntemidir. Her dövme silme işleminde farklı cihazlar kullanılmaktadır.  O cihazlardan biri olan YMR dövme silme lazer cihazıdır. Bu cihazı herkes kullanmadığı için verdiği sonuçları herkesin bilmesini bekleyemeyiz. Bu yüzden bu cihazı kullananlardan dinlemek gerekir.

YMR dövme silme lazer cihazı kullananlar yorumlar;

Dilan Hanım’ın yorumu; Ben dövmemi çok severek yaptırdım. Ancak sonrasında çok sıkılmıştım. Bu yüzden dövmemi silmeye karar verdim. Dövmemi sildirmek için güvenilir ve etkili bir yöntem seçmek istedim. Bana lazer ile dövme silme yöntemini önerdiler. Bende araştırdım ve etkili olduğunu gördüm. Ve sonra sildirme merkezine gittim ve bana YMR dövme silme lazer cihazını kullandılar. Ben 12-14 seans falan devam ettim. Ve gerçekten çok etkisini gördüm. Dövmem artık yok tamamen silindi. Bu yüzden çok mutluyum. Sizlere de tavsiye ederim.

Emre Bey’in yorumu; Dövmemi 2 yıl önce sevgilimle beraber yaptırmıştık. Ve sonra ayrıldık. Dövmenin benim için bir anlamı kalmadığı için sildirmeye karar verdim. Bunun için en etkili ve iz kalmamasını sağlayacak bir yöntem seçmek istedim. Sildirme merkezine gittim ve bana lazer ile dövme silme yöntemini tavsiye ettiler bende onlara güvendim ve tamam dedim. YMR dövme silme lazer cihazıyla işlemi gerçekleştirdiler. 12-15 seans falan devam ettirdiler ama hala hiç bir etki göremedim. güvendiğim için çok pişmanım. Hiç tavsiye etmem.

YMR Dövme Silme Lazer Cihazı Kullananlar Yorumlar

EDİTÖRÜN YORUMU

Bildiğimiz üzere bir çok yöntem vardır. Ancak bu yöntemler de her zaman olumlu sonuç almak mümkün olmayabilir. Bu yüzden iyice araştırılmalı ve öyle karar verilmelidir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu