81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


YMR Dövme Silme Lazer Cihazı Kullananlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Son zamanların trendi olan dövme, gençlerin vazgeçilmesi olmayı başarmıştır. Neredeyse tüm gençlerde görmek mümkündür. Çok sevilerek yapılan bu dövme bir süre sonra insanlara sıkıcı gelebilir. Bu yüzden bu kişiler dövmelerini sildirmek isterler.

Dövme sildirmek için genellikle en etkili yöntemi seçmek isterler. Günümüzdeki dövme silme yöntemlerinde ise en yaygın yöntem olan lazer yöntemidir. Her dövme silme işleminde farklı cihazlar kullanılmaktadır.  O cihazlardan biri olan YMR dövme silme lazer cihazıdır. Bu cihazı herkes kullanmadığı için verdiği sonuçları herkesin bilmesini bekleyemeyiz. Bu yüzden bu cihazı kullananlardan dinlemek gerekir.

YMR dövme silme lazer cihazı kullananlar yorumlar;

Dilan Hanım’ın yorumu; Ben dövmemi çok severek yaptırdım. Ancak sonrasında çok sıkılmıştım. Bu yüzden dövmemi silmeye karar verdim. Dövmemi sildirmek için güvenilir ve etkili bir yöntem seçmek istedim. Bana lazer ile dövme silme yöntemini önerdiler. Bende araştırdım ve etkili olduğunu gördüm. Ve sonra sildirme merkezine gittim ve bana YMR dövme silme lazer cihazını kullandılar. Ben 12-14 seans falan devam ettim. Ve gerçekten çok etkisini gördüm. Dövmem artık yok tamamen silindi. Bu yüzden çok mutluyum. Sizlere de tavsiye ederim.

Emre Bey’in yorumu; Dövmemi 2 yıl önce sevgilimle beraber yaptırmıştık. Ve sonra ayrıldık. Dövmenin benim için bir anlamı kalmadığı için sildirmeye karar verdim. Bunun için en etkili ve iz kalmamasını sağlayacak bir yöntem seçmek istedim. Sildirme merkezine gittim ve bana lazer ile dövme silme yöntemini tavsiye ettiler bende onlara güvendim ve tamam dedim. YMR dövme silme lazer cihazıyla işlemi gerçekleştirdiler. 12-15 seans falan devam ettirdiler ama hala hiç bir etki göremedim. güvendiğim için çok pişmanım. Hiç tavsiye etmem.

YMR Dövme Silme Lazer Cihazı Kullananlar Yorumlar

EDİTÖRÜN YORUMU

Bildiğimiz üzere bir çok yöntem vardır. Ancak bu yöntemler de her zaman olumlu sonuç almak mümkün olmayabilir. Bu yüzden iyice araştırılmalı ve öyle karar verilmelidir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.