Picosure Lazer İle Dövme Silme İşlemi

Kişisel süs olarak bilinen ve yaygınca kullanılan dövme, Günümüzde oldukça modern olmuştur. Bu sebeple tüm gençlerimizin dikkatini çekmiştir. Çoğu kişide dövme görmek oldukça normal bir şey haline gelmiştir. Dövme yaptırmalarının bir çok sebebi olduğu gibi dövme sildirmenin de birçok nedenleri bulunmaktadır.

Dövme sildirme nin bir çok yöntemi bulunmaktadır. Ancak dövmeyi sildirmek isteyenler dövme sildirme yöntemin de en etkili ve iz kalmasını sağlayan bir yöntem tercih etmek istiyorlar. Dövme sildirme yöntemlerinde en çok tercih edilen yöntem olan lazer ile dövme silme yöntemidir. Lazer ile dövme silme yönteminde farklı farklı işlemler vardır. Herkese farklı bir işlem uygulanır.

O işlemlerden biri olan Picosure lazer ile dövme silme işlemidir. Picosure lazer ile dövme silme işlemini bir çok kişi bilmemektedir. Ve Picosure lazer ile dövme silme işlemi nasıl gerçekleştirilir merak edilmektedir.

Peki Picosure lazer ile dövme silme işlemi nasıl gerçekleştirilir?

Picosure Türkiye’ye 2015 yılında gelen picosure picosaniye Picosure Lazer İle Dövme Silme İşlemihızında işlem yapabilme kapasitesine sahip, son teknoloji lazer cihazıdır. Dermatoloji kliniklerinde kullanılan, özellikle dövme silme işlemi ile popülerlik kazanmış cihaz, pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu cihaz Dövme sildirmek isteyenlerin ilgisini baya çekmiştir. Bu yüzden bir çok kişi dövmesini sildirirken bu cihazı kullanmaktadır. Picosure cihazı lazer cihazı gibi aynı şekilde uygulanır. Sadece cihazlar arasında ufak değişiklikler vardır.

EDİTÖRÜN YORUMU 

Dövme silme işlemi için bir çok farklı cihazlar vardır. Bu yüzden dövme sildirecek olanlar hangi cihazı tercih edelim diye kararsız kalmaktadır. Bunun için en faydalı çözüm araştırmaktır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu