Sarımsak İle Dövme Silme Yapanlar Yorumlar

Son gülerde oldukça popüler bir evde dövme silme yöntemi karşımıza çıkmaktadır. Evde dövme silme işlemleri dikkat edilmesi gereken önemli işlemlerden olmakla birlikte dikkat edilmediği taktirde yan etkileri olabilmektedir. İlk olarak nasıl yapıldığını inceleyelim.

Sarımsak ile Dövme Silme

Gerekli Malzemeler

  • 2-3 diş sarımsak
  • Tuz

Sarımsak İle Dövme Silme Yapanlar Yorumlar

Uygulanışı

Sarımsağı ve tuzu bir havana yerleştirip iyice dövünüz krem miktarına gelene kadar. Krem miktarına gelen tuz sarımsak karışımını dövmenizin olduğu bölgeye ovalayarak uygulayınız.

Editörün Yorumu

Sarımsak ile dövme silme işlemi bundan 30-40 yıl önce oldukça popüler bir evde dövme silme işlemi olmaktaydı. Daha sonraları unutulmaya yüz tutmuştu. Şimdi bu yöntemi incelediğimizde sarımsağın ve tuzun karşımı etki etme durumu olabilsede oldukça riskli bir işlemdir.  Bu yöntem çok eski dönemlerde uygulanmış olsada çözüm sağlayıp sağlamadığı bilinmediğinden pekte yapılması uygun olmamaktadır. Sarımsak ile dövme silme işlemi önerilmemektedir. 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu