81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Sarımsak İle Dövme Silme Yapanlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Son gülerde oldukça popüler bir evde dövme silme yöntemi karşımıza çıkmaktadır. Evde dövme silme işlemleri dikkat edilmesi gereken önemli işlemlerden olmakla birlikte dikkat edilmediği taktirde yan etkileri olabilmektedir. İlk olarak nasıl yapıldığını inceleyelim.

Sarımsak ile Dövme Silme

Gerekli Malzemeler

  • 2-3 diş sarımsak
  • Tuz

Sarımsak İle Dövme Silme Yapanlar Yorumlar

Uygulanışı

Sarımsağı ve tuzu bir havana yerleştirip iyice dövünüz krem miktarına gelene kadar. Krem miktarına gelen tuz sarımsak karışımını dövmenizin olduğu bölgeye ovalayarak uygulayınız.

Editörün Yorumu

Sarımsak ile dövme silme işlemi bundan 30-40 yıl önce oldukça popüler bir evde dövme silme işlemi olmaktaydı. Daha sonraları unutulmaya yüz tutmuştu. Şimdi bu yöntemi incelediğimizde sarımsağın ve tuzun karşımı etki etme durumu olabilsede oldukça riskli bir işlemdir.  Bu yöntem çok eski dönemlerde uygulanmış olsada çözüm sağlayıp sağlamadığı bilinmediğinden pekte yapılması uygun olmamaktadır. Sarımsak ile dövme silme işlemi önerilmemektedir. 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.