81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Şırıngayla Dövme Sildirme Yöntemi İşe Yarıyor Mu?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzün en yaygın süslerinden olan dövme, gençlerimizin dikkatini oldukça çekmiştir. Dikkat çektiği için herkes bir hevesle yaptırmaya karar vermekte. Ancak bu heves bir süreden sonra pişmanlık duygusu yaratabilir. Fakat bu pişmanlık duygusu yüzünden sildirememe gibi bir endişeye girmek hatadır.

Çünkü dövme sildirmek için bir çok yöntem vardır. İster evde ister dövme sildirme merkezlerin de kolayca dövme sildirebilirsiniz. Bu yöntemler dışında daha az bilinen ve daha az kişinin tercih ettiği bir kaç yöntem vardır. Onlardan biri olan şırınga ile dövme sildirme yöntemidir.

Şırınga ile dövme yaptırma işlemi gibi dövme sildirme işlemini de gerçekleştirmek isteyen kişiler olabilmektedir. Dövme yaptırma işlemin de şırınga ile dövme boyası deri altına işlenir. Ancak dövme sildirme de aynı değildir.

Dövme sildirme de şırınganın içerisine dövmeyi silebilecek asit, incir sütü, aseton,tuz ruhu gibi maddeler konularak dövmenin olduğu bölgenin deri altına şırınga yardımıyla dökülür. Ve böylelikle işlem gerçekleşmiş olur. Ancak bazı kişiler ise bu yöntemin işe yarayıp yaramadığını merak etmektedir.

Peki Şırıngayla dövme sildirme yöntemi işe yarıyor mu? 

Şırınga ile dövme sildirme yöntemi pek çok kişi tarafından önerilmese de ve memnun kalmadıklarını öne sürseler de bazı kişiler tarafından önerilmekte ve çok memnun kaldıklarını söylemektedirler.Şırıngayla Dövme Sildirme Yöntemi

EDİTÖRÜN YORUMU 

Şırınga ile dövme sildirme işlemi hem sağlık açısından hem de dövme sildirme işleminde pek yararlı olmayabilir. Çünkü şırınganın içinde bulunan asit gibi maddeler cilde zarar verebilir ve dövmenin silinmesini beklerken beklemediğimiz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden bu riski almak yerine daha etkili ve herkesin memnun kaldığı yöntemlere istediğiniz sonuca varabilirsiniz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.