Solüsyonla Dövme Silme Yapılır mı?

Dövme, günümüz de modern bir kişisel süs olarak adlandırılır. Dövme yaptırmak her geçen gün daha da yaygınlaşmaya başlamıştır. Ancak dövme yaptırmak yaygınlaşsa da dövme sildirmek isteyenler de hemen hemen aynı oranda yaygınlaşıyor. Dövme sildirme işlemin den bir çok kişi tereddütlü olsa da sildirmek istemeleri çok kesindir. Bunun için hemen en iyi veya tamamen geçirecek bir yöntem aramaya başlarlar. Dövme sildirme yöntemlerin de bir çok farklı işlemler olsa da bazı kişiler daha az tercih edilen pek çok kişi tarafından bilinmeyen yöntemler buluyorlar. Bunlardan bazıları evde denelinen  yollar olsa da ondan farklı yöntemler de vardır. Mesela pek çok kişi tarafından bilinmeyen Solüsyon ile dövme sildirme yöntemi vardır. Bu yöntemi duyunca bir çok kişinin aklına şu soru gelmektedir; Solüsyonla dövme sildirme yapılır mı?

Evet solüsyonla dövme sildirme yapılır. Ancak bu kişinin tek başına deneyebileceği bir işlemdir. Bu yüzden uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır.

Solüsyonla Dövme Silme Nasıl Yapılır?Solüsyonla Dövme Silme Yapılır mı?

Solüsyonla dövme sildirme işleminden önce dövmenin yeri ılık su ile derin bir şekilde temizlenir.

Ardından gözenekleri açmak için buhar etkisi yapılması gerekir.

Sonrasında dövme silme solüsyonu damlalık veya pamuk çöp yardımı ile 2 kat uygulanır.

İlk katta solüsyon uygulandıktan sonra 1 dk beklenmesi gerekir.

EDİTÖRÜN YORUMU 

Bu yöntemi denemek sandığınız kadar kolay bir işlem değildir. Solüsyon kimyasal maddelerle oluştuğu için çok acılı bir yöntemdir. Bu yöntemi kesinlikle tek başınıza aldığınız kararla uygulamamalısınız. Bu yöntemi uygulamanız için öncelikle bir uzman kişinin onaylaması gerekmektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu