81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Yeni Yapılan Dövme Ne Zaman Silinir?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, deri üstüne yapılan desen, işaret ve benzeri şeylerin genel adıdır. son zamanlarda çok trend olan dövmenin yaptırma isteği gün geçtikçe artmakta. Ancak yaptırma isteği artsa da sildirme isteği de pek fazla artıyor. Dövme sildirme nin pek çok yöntemi vardır. Dövme sildirme işlemini dövme yaptırdıktan hemen sonra yapamayız. Çünkü yeni yapılan dövme hemen silinmez. Üstünden belli bir süre geçmesi lazımdır. Peki yeni yapılan dövme ne zaman silinir? 

Yeni yapılan dövmeyi silmek için  üstünden en az 6 ay geçmesi lazımdır. Çünkü daha kolay silinmesini sağlamaktadır. Süre dışında etkileyen bir başka faktör ise dövmenin profesyonelce yapılan dövmeler amatörce yapılan dövmeler göre daha çabuk silinir. Açık tenli kişilerin dövme sildirme işlemi daha başarılı sonuçlar verdiğinden o kişiler daha şanslıdır.

EDİTÖRÜN YORUMU Yeni Yapılan Dövme Ne Zaman Silinir?

Yeni yaptığınız dövmeniz den çok çabuk sıkılmış olabilirsiniz. Bu yüzden hemen dövmenizi sildirmek isteyeceksinizdir. Ancak yeni yaptığınız dövmenizi silmek için en az 6 ay beklemeniz lazımdır. Aksi takdirde beklediğiniz olumlu sonuçları alamayabilirsiniz. Bu yüzden daha olumlu sonuçlar alabilmek için gereken süreyi beklemek lazımdır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.