Yeni Yapılan Dövme Ne Zaman Silinir?

Dövme, deri üstüne yapılan desen, işaret ve benzeri şeylerin genel adıdır. son zamanlarda çok trend olan dövmenin yaptırma isteği gün geçtikçe artmakta. Ancak yaptırma isteği artsa da sildirme isteği de pek fazla artıyor. Dövme sildirme nin pek çok yöntemi vardır. Dövme sildirme işlemini dövme yaptırdıktan hemen sonra yapamayız. Çünkü yeni yapılan dövme hemen silinmez. Üstünden belli bir süre geçmesi lazımdır. Peki yeni yapılan dövme ne zaman silinir? 

Yeni yapılan dövmeyi silmek için  üstünden en az 6 ay geçmesi lazımdır. Çünkü daha kolay silinmesini sağlamaktadır. Süre dışında etkileyen bir başka faktör ise dövmenin profesyonelce yapılan dövmeler amatörce yapılan dövmeler göre daha çabuk silinir. Açık tenli kişilerin dövme sildirme işlemi daha başarılı sonuçlar verdiğinden o kişiler daha şanslıdır.

EDİTÖRÜN YORUMU Yeni Yapılan Dövme Ne Zaman Silinir?

Yeni yaptığınız dövmeniz den çok çabuk sıkılmış olabilirsiniz. Bu yüzden hemen dövmenizi sildirmek isteyeceksinizdir. Ancak yeni yaptığınız dövmenizi silmek için en az 6 ay beklemeniz lazımdır. Aksi takdirde beklediğiniz olumlu sonuçları alamayabilirsiniz. Bu yüzden daha olumlu sonuçlar alabilmek için gereken süreyi beklemek lazımdır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir