TCA İle Dövme Ne Kadar Sürede Silinir?

Dövme tarihine bakıldığında aslında eski bir iletişim yolu olduğu görülüyor. Kimilerine göre tehlikeli bir çetenin, kimilerine göre isyanın göstergesi, kimilerine göre de aşkın, sevginin yada aşırılığın işareti.

Günümüz de ise süs olarak kullanılmakta. Dövmeyi yaptırmak pek kolay olmasa da çok yaptırılmaktadır. Dövme yaptırmak kadar dövme sildirmek isteyenler de çok fazladır. Dövme sildirmek isteyenlerin fazla olduğu gibi silmek istemelerinin nedeni de pek fazladır.

Dövme sildirmek için bir çok yöntem bulunmaktadır. Ancak herkes farklı farklı yöntemleri tercih etmekte ve daha olumlu sonuç alabileceğini düşünmekte. Günümüz de en çok kullanılan Lazer ile dövme silme yöntemidir. Bu yöntemden sonra gelen bir kaç yöntem de vardır.

Onlar da lazer ile dövme silme yöntemi kadar etkili ve çok tercih edilmektedir. Onlardan bir tanesi olan TCA ile dövme silme yöntemidir. Bir çok kişinin dövme silme ile ilgili  en çok merak ettikleri  sorulardan dövmeyi silme süresi ne kadardır? sorusudur.

Her yöntem de farklılık gösterdiği için bir yönteme göz atalım. TCA ile dövme silme silme süresi ne kadardır? 

Her yöntem de farklılık gösteren dövme silme süresi yöntemin etkinin göstermesine, ve yöntem de kullanılan taktik ve malzemelere bağlı olmaktadır. Dövme silme yöntemlerinden bir olan TCA ile dövme silme yönteminin süresi 3 haftalık aralarla toplam 10-12 seansta tamamen silinmektedir.

EDİTÖRÜN YORUMU TCA İle Dövme Ne Kadar Sürede Silinir?

Dövme sildirme işlemi kolay bir yöntem olmadığın dan oldukça zaman isteyen ve zahmetli bir işlemdir. Dövme sildirme işleminiz de olumlu sonuç alabilmek için işe yarayan yöntemleri ve tavsiye edilen yöntemleri seçmek önemlidir.

Bu yöntemlern biri olan TCA ile dövme silme yöntemi ise tavsiye edilen ve olumlu sonuç veren bir yöntemdir. Ancak bu yöntemde de diğer yöntemler de olduğu gibi zaman gerektiği için sabırlı davranmak gerekir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu