81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


TCA İle Dövme Silmede İz Kalır Mı?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Gençlerin vazgeçilmezi olan dövme, artık son zamanlar da moda olmuştur. Neredeyse her insan yaptırmaktadır. Dövme yaptırmak pek basit bir işlem olmasa da yine de çok talep alan bir süstür. Dövme yaptırma işlemi çok uzun süren bir işlemdir.

Ancak insanlar sadece dövme yaptırmak değil aynı zaman da bir süreden sonra dövme sildirmek de isteyebilirler. Sildirmek istemelerine neden olan bir çok sebep vardır. Ancak her kişinin silmek isteme sebebini bilmek mümkün değildir.

Son zamanlar da tercih edilen lazer ile dövme silme yöntemi, TCA ile dövme silme yöntemi gibi bir çok yöntem vardır. Bu yöntemleri seçen kişiler en çok iz kalmaması için çok araştırırlar. Lazer ile dövme silme işleminden sonra iz kalmamaktadır. Ancak TCA ile dövme silmede iz kalır mı? 

TCA (kimyasal peeling) ile dövme silme işleminden sonra az da olsa iz kalır. Ama bu iz kalıcı değildir. Bir süre sonra tamamen izden kurtulmak mümkündür. Bu izden kurtulmak, TCA ile dövme sildirme işlemin den sonra yapılması gereken bakım da uzman kişinin vermiş olduğu kremlerle mümkündür.

Her işlem sonrası bakım için farklı kremler önerilmektedir. Ondan dolayı bu işlem den sonra da kafamıza göre bir krem kullanmamalı, uzman kişinin vermiş olduğu kremi kullanmalıyız.TCA İle Dövme Silmede İz Kalır Mı?

EDİTÖRÜN YORUMU 

Dövme sildirme yöntemlerden biri olan TCA ile dövme silme yöntemin de iz kalmaması için olumlu sonuç elde etmek biraz zordur. Bu yüzden bu işlemden sonra uzman kişi size bir krem verir ve o kremi kullanmanız gerekir. Çünkü iz kalmamasını sağlamak için bunu yapmak çok önemlidir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.