Tek Seansta Dövme Silinir Mi?

Bildiğimiz gibi dövme günümüzde gençlerimizin severek yaptığı bir kişisel süstür. Çoğu kişi severek yaptırdığı gibi çoğu kişilerde yaptırdığı için pişman olabilirler. Bu yüzden bir çok dövme silme yöntemi geliştirilmiştir. Ancak silme işlemleri o kadar da kolay olmamaktadır. Bunun için uzman kişilerden yardım alıp bir çok seans yardımıyla silinebilmesi mümkün olabiliyor. Peki tek seansta dövme silinir mi?

Dövme silmenin bir çok yöntemi olduğundan seans sayısı da değişmektedir. Fakat hangi yöntemle olursa olsun tek seansta silmek sonuç vermemektedir. Ayrıca dövme silme yönteminin seans sayısını etkilediği gibi seans sayılarını etkileyen başka faktörlerde bulunmaktadır. Onlardan bazıları da şunlardır ;

  • Dövmenin boyutu
  • Dövmenin rengi
  • Dövmenin yoğunluğu
  • Dövmenin yapısı

Seans sayısını etkileyen faktörlerden bazılarıdır. Dövme ne kadar büyük ve açık renkli olursa silinmesi daha uzun sürer ve seans süresini de etkiler. Ortalama bir boyut ve renkteki bir dövme 3-4 seansta silinmesi mümkündür.

EDİTÖRÜN YORUMUTek Seansta Dövme Silinir Mi?

Tek seansta dövme silme işlemi etkili olmayacağından etkili olabilmesi için daha fazla seans gerekmektedir. Bu yüzden gereken seanslara gidilmelidir. Çünkü bundan sonuç alabilmek için çok gereklidir. Aksi taktirde hiç bir sonuç alamaz ve emeğiniz boşa gitmiş olur.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir