Renkli Dövme Sildirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Dövme günümüzde çok sevilen bir kişisel süstür. Günümüzdeki gençlerin çoğu yaptırmaktadır. Fakat sonradan pişman olup sildirmek istenebilir. Sildirmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Her renkte dövme yaptırmak mümkündür. Fakat renkli dövmeyi yaptırmak çok zahmetli bir iş iken renkli dövmeyi sildirmekte yaptırmaktan daha zahmetli bir iştir .

Özellikle siyah renkli dövmeler çok kolay silinebilmektedir. Ancak kırmızı ve yeşil renkleri o kadar da kolay silinememektedir. Renkli dövme sildirmede ise en etkili yöntem lazer ile dövme silme yöntemidir. Lazer ile dövme sildirme işleminde çok acı hissedilmez.

Lazer ile dövme silme seans sayısına ve dövmeyi silme başarısına göre değişir. Dövme lazer ışınlarının deri altına verilmesi ile deri altındaki pigmentlerin yapısını bozarak parçalara ayırır. Parçalara ayıran pigmentler bağışıklık sistemi tarafından  yok edilir.

EDİTÖRÜN YORUMU

Günümüzde dövmenin çok tercih edildiği üzere çok silme isteği de gelmektedir. Renkli dövme silme işlemi ise normal dövme silme işleminden daha zor bir iştir. Bu yüzden renkli dövme silme işleminde daha dikkatli davranılmalı ve gerekenlere uyulmalıdır. Uyulmadığı takdirde yapılan işlem boşa gider ve hiç bir sonuç elde edemezsiniz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu