Tek Seferde Dövme Silinir Mi?

Son zamanlarda sıklıkla internet üzerinde aranması yapılan konuların başında dövme silme işlemleri geçmektedir. Dövme silme işlemi yapılıp pişman olunan, beğenilmeyen vb. durumlarda oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Dövme Silme işlemleri iki çeşit olmaktadır. Evde uygulanacak  dövme silme işlemleri ve güzellik merkezlerinde uygulanacak dövme silme işlemleri olarak ikiye ayrılmaktadır.

Nitekim ilk olarak Evde Dövme Silme İşlemini ele alırsak; Evde dövme silme işlemi bir kaç farklı yöntem uygulanarak yapılan yöntemlerdir. Bunlar tuz ile dövme silme, limon ile dövme silme, aseton ile dövme silme, incir sütü ile dövme silme gibi işlemler olmaktadır. Nitekim Evde dövme silme işlemlerinden hiç biri tek seansta dövme silinememektedir.

Tek Seansta Dövme Silinir Mi?Diğer yöntem ise Güzelli Merkezinde Dövme Silme işlemi olmaktadır. Güzellik merkezlerinde dövme silme işlemi picosecont lazer cihazları ile yapılmaktadır. Picosecont yada nano dövme silme işlemi olarakta geçen bu yöntemlerde dövme silme işlemi kademeli olarak yapılmakla birlikte ortalam 10 seansa kadar dövme silme işlemleri sürebilmektedir. Nitekim bu yönden değerlendirdiğinde oldukça yüksek süreler sildirme işlemi gerçekleştirilmektedir. Nitekim lazerle dövme silme işlemlerindede tek seansta dövme silinememektedir.

Hiç bir dövme silme işlemi tek seansta dövme silmeyi uygulayamamaktadır. Bundan kaynaklı olarak tek seansta dövme silme işlemi yapılmamaktadır. 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu