Kalıcı Dövme Kendiliğinden Silinir Mi?

Binbir zevkle yapılan ve yapılırken acıyı oldukça derinlemesine hissedilen dövmeler zamanla sıkılıp değişmesini ve silinmesini istenilmektedir. Nitekim dövmeler oldukça binbir zahmetle yapıldığından kaynaklı olarak silinmeside binbir zahmet ile olmaktadır.

Nitekim kalıcı dövme diye tabir edilen hiçbir dövme kendiliğinden kesinlikle silinmemektedir. Kalıcı dövmelerde tamamen silinme olmamakla birlikte uzun süreler sonunda soluklaşma olabildiği görülmektedir.

Kalıcı Dövme Kendiliğinden Silinir Mi?

Yapı olarak dövmeleri ele aldığımızda iki çeşit dövme bulunmaktadır. Bunlardan ilki geçici dövme diye tabir ettiğimiz yapışkan dövmeler yer almaktadır. Nitekim diğer dövme türü olan kalıcı dövme yönteminde ise dövmenin kendiliğinden silinmesi mümkün değildir.

Dövmeler Zamanla Silinir Mi?

Kalıcı Dövme Kendiliğinden Silinir Mi?Kalıcı dövmelerin herhangi bir işlem yapılmadan kendiliğinden silinmesi mümkün değildir. Kalıcı dövmelerde ya evde dövme silme yöntemi yada lazerle dövme silme yöntemlerinden biri kullanarak ancak silinme işlemi  olabilmektedir.

Kalıcı Dövme Ne Kadar Sürede Silir?

Kalıcı dövmeler oldukça sıklıkla tercih edilen bir yöntem olduğundan kaynaklı kendiliğinden silinmeside söz konusu olmamaktadır. Normal yapıdaki bir dövme lazer dövme silme cihazı ile 7-8 seans gibi sürelerde silinebilmektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu