Tuz İle Dövme Silinir Mi? Yapanlar Yorumlar

Dövme Silme yöntemleri hakkında bilgiler sunarken. İnternet ortamında bir yönteme denk geldim bu yöntem ise tuz ile dövme sildirme yöntemi idi. En başta aşırı derecede ilginç karşılasamda sonra bu yöntemin neden tercih edildiğini araştırmaya başladım. Bir çok internet sitesinde denk geldiğim bir olay olan tuz ile dövme sildiren kişiler iki bölüme ayrılmış bulunmaktadır.

Tuz İle Dövme Sildirme Nasıl Yapılır?

Tuz ile dövme sildirme işlemi elinize aldığınız bir miktar tuzu, dövmenizin olduğu yere iyice ovalayarak cildinizin pul pul düşmesini sağlayınız. Bu işlem biraz sancılı ve ağrılı bir işlemdir. Sadece tuz kullanılarak yapılmaktadır.

Tuz ile Dövme Silmek Mümkün mü?

Arkadaşlar bunun cevabını gerçekten bilmiyorum desem yalan olmaz. Bu işlem nereden çıkmış nasıl çıkmış merak konusu bir kaç kişi biz yaptık oldu desede, işlemi canlı olarak yapıp cildini gösteren kimse olmamıştır.

Tuz İle Dövme Silinir Mi? Yapanlar YorumlarEditörün Yorumu.

Bu işlem aşırı derecede ağrılı ve sonuçları ağır olabilecek bir yöntem olduğundan dolayı. Tercih edilmemesi gerekmektedir. Bu işlemi tercih edip canınızı fazlasıyla acıtmak bence gereksizdir. Dövme silme işlemi için diğer yöntemlere başvurabilirisiniz.

 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir