81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Tuz İle Dövme Silinir Mi? Yapanlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme Silme yöntemleri hakkında bilgiler sunarken. İnternet ortamında bir yönteme denk geldim bu yöntem ise tuz ile dövme sildirme yöntemi idi. En başta aşırı derecede ilginç karşılasamda sonra bu yöntemin neden tercih edildiğini araştırmaya başladım. Bir çok internet sitesinde denk geldiğim bir olay olan tuz ile dövme sildiren kişiler iki bölüme ayrılmış bulunmaktadır.

Tuz İle Dövme Sildirme Nasıl Yapılır?

Tuz ile dövme sildirme işlemi elinize aldığınız bir miktar tuzu, dövmenizin olduğu yere iyice ovalayarak cildinizin pul pul düşmesini sağlayınız. Bu işlem biraz sancılı ve ağrılı bir işlemdir. Sadece tuz kullanılarak yapılmaktadır.

Tuz ile Dövme Silmek Mümkün mü?

Arkadaşlar bunun cevabını gerçekten bilmiyorum desem yalan olmaz. Bu işlem nereden çıkmış nasıl çıkmış merak konusu bir kaç kişi biz yaptık oldu desede, işlemi canlı olarak yapıp cildini gösteren kimse olmamıştır.

Tuz İle Dövme Silinir Mi? Yapanlar Yorumlar
Editörün Yorumu.

Bu işlem aşırı derecede ağrılı ve sonuçları ağır olabilecek bir yöntem olduğundan dolayı. Tercih edilmemesi gerekmektedir. Bu işlemi tercih edip canınızı fazlasıyla acıtmak bence gereksizdir. Dövme silme işlemi için diğer yöntemlere başvurabilirisiniz.

 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.