Wischer Dövme Silme Solüsyonu Nasıl? Kullananlar Yorumları

Dövme hemen hemen hayatımızın her yerinde karşımıza çıkmaktadır. Nitekim Bazen yaptığımız dövmeler anlık pişmanlıklara dönerek oldukça sıkıntılı süreçleri göz önüne aldırmaktadır. Nitekim yeni bir ürün olan ve oldukça popüler bir reklam ile tanıdığımız Wischer Dövme Silme Solüsyonu detaylı inceleyelim.

NOT:
ÜRÜNÜ FİRMA
SATIŞTAN KALDIRMIŞTIR.
LÜTFEN KONUYU
DİKKATE ALMAYINIZ.

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Fiyatı Ne Kadar?

İnternet sitelerinde araştırmalarımız sonucunda 5 ml paketlerde satışı yapılan Wischer Dövme Silme Solüsyonu  fiyat olarak 239 TL olarak belirtilmektedir.

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Nasıl?

Aslen TCA dövme silme yöntemi olan Wischer Dövme Silme Solüsyonu  içerik olarak %7.5 TCA ve % 0.67 Extrackt içermektedir. Ürünün satış kutusunu detaylı incelediğimizde bir Alman üretimi olan bu ürün kutu üstünde 04.11.2017 tarihli lisans numarası ve üretici firmanın telefon ve faks numarasıda yer almaktadır. Ürünün instagram hesaplarında paylaşılan ve oldukça mükemmel şekilde dövme çıkarma uygulaması yer almaktadır. Gerçekten eğer tek kullanımda bu kadar mükemmel sonuçlar ortaya koyuyorsa denemek gerek.

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Nasıl Kullanılır?

  1. Uygulama yapılacak bölgeyi temizleyiniz.
  2. Uygulama yapılacak bölgeye bir miktar Wischer Dövme Silme Solüsyonu  damlatınız.
  3. Eldiven yardımıyla iyice yediriniz.
  4. 24 saat solüsyon dövmenin üzerinde kalacak şekilde bekleyiniz.
  5. Daha sonra peçete yardımıyla siliniz.

Not: Solüsyonu uyguladıktan sonra dövmenin üstünü temizlemeden 24 saat beklemelisiniz. Örnek vermek gerekirse dövmeniz elinizin üstünde bulunuyorsa, 24 saat boyunca elinizi yıkamamanız silmemeniz gerekmektedir.

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Nasıl? Kullananlar Yorumları

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Kullanıcı Yorumları

Aşağıda Yer alan yorumlar ürünün satışını ve pazarlamasını yapan firmanın internet sitesinden(konzakozmetik. com) alınan yorumlardır.

[alert type=”info” icon-size=”normal”]ürünü arkadaş tavsiyesi ile aldım o memnun kalmış dövmesi silinmek üzere bende sipariş verdim bakalım ne olacak. [/alert]

[alert type=”success” icon-size=”normal”]ürün elime ulaştı ilk seansta dövmede gözle görülebilir şekilde solunma oldu teşekkür ederim. [/alert]

[alert type=”warning” icon-size=”normal”]ilk seansı uyguladım ufak bir yanma hissi oldu 24 saat sonra sildiğimde dövmemin solduğunu fark ettim bu gidişle 3.seansta tamamen kurtulucağım gibi gözüküyor. [/alert]

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Videosu

Wischer Solüsyon Tedarikçi Firma

WhatsApp destek- 0544 137 34 13
Adres: Cihangir Mahallesi, Reşitpaşa Caddesi, No:1431 Avcılar/İstanbul

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu