81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Wischer Dövme Silme Solüsyonu Nasıl? Kullananlar Yorumları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme hemen hemen hayatımızın her yerinde karşımıza çıkmaktadır. Nitekim Bazen yaptığımız dövmeler anlık pişmanlıklara dönerek oldukça sıkıntılı süreçleri göz önüne aldırmaktadır. Nitekim yeni bir ürün olan ve oldukça popüler bir reklam ile tanıdığımız Wischer Dövme Silme Solüsyonu detaylı inceleyelim.

NOT:
ÜRÜNÜ FİRMA
SATIŞTAN KALDIRMIŞTIR.
LÜTFEN KONUYU
DİKKATE ALMAYINIZ.

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Fiyatı Ne Kadar?

İnternet sitelerinde araştırmalarımız sonucunda 5 ml paketlerde satışı yapılan Wischer Dövme Silme Solüsyonu  fiyat olarak 239 TL olarak belirtilmektedir.

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Nasıl?

Aslen TCA dövme silme yöntemi olan Wischer Dövme Silme Solüsyonu  içerik olarak %7.5 TCA ve % 0.67 Extrackt içermektedir. Ürünün satış kutusunu detaylı incelediğimizde bir Alman üretimi olan bu ürün kutu üstünde 04.11.2017 tarihli lisans numarası ve üretici firmanın telefon ve faks numarasıda yer almaktadır. Ürünün instagram hesaplarında paylaşılan ve oldukça mükemmel şekilde dövme çıkarma uygulaması yer almaktadır. Gerçekten eğer tek kullanımda bu kadar mükemmel sonuçlar ortaya koyuyorsa denemek gerek.

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Nasıl Kullanılır?

  1. Uygulama yapılacak bölgeyi temizleyiniz.
  2. Uygulama yapılacak bölgeye bir miktar Wischer Dövme Silme Solüsyonu  damlatınız.
  3. Eldiven yardımıyla iyice yediriniz.
  4. 24 saat solüsyon dövmenin üzerinde kalacak şekilde bekleyiniz.
  5. Daha sonra peçete yardımıyla siliniz.

Not: Solüsyonu uyguladıktan sonra dövmenin üstünü temizlemeden 24 saat beklemelisiniz. Örnek vermek gerekirse dövmeniz elinizin üstünde bulunuyorsa, 24 saat boyunca elinizi yıkamamanız silmemeniz gerekmektedir.

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Nasıl? Kullananlar Yorumları

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Kullanıcı Yorumları

Aşağıda Yer alan yorumlar ürünün satışını ve pazarlamasını yapan firmanın internet sitesinden(konzakozmetik. com) alınan yorumlardır.

ürünü arkadaş tavsiyesi ile aldım o memnun kalmış dövmesi silinmek üzere bende sipariş verdim bakalım ne olacak.
ürün elime ulaştı ilk seansta dövmede gözle görülebilir şekilde solunma oldu teşekkür ederim.
ilk seansı uyguladım ufak bir yanma hissi oldu 24 saat sonra sildiğimde dövmemin solduğunu fark ettim bu gidişle 3.seansta tamamen kurtulucağım gibi gözüküyor.

Wischer Dövme Silme Solüsyonu Videosu

Wischer Solüsyon Tedarikçi Firma

WhatsApp destek- 0544 137 34 13
Adres: Cihangir Mahallesi, Reşitpaşa Caddesi, No:1431 Avcılar/İstanbul

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

2 Comments

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.