Marmaris Dermaris Dövme Sildirme Merkezi Nasıl Yorumları

Lazerle dövme silme diye tabir edilen ve dövme silme işlemlerinde oldukça popüler bir firma olan Dermaris Dövme Silme Merkezi , lazerle dövme silmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Dermaris dövme sildirme merkezi profesyonel bir kadro ile hizmet vermekle birlikte alanında uzman kişiler ve tecrübe sahibi güzellik uzmanları ile hizmetin en üst seviyesini sunmaktadır. Uygun fiyat ve güleryüzlü kadrosuyla hizmet veren Dermaris Epilasyon Merkezi teknolojinin sunmuş olduğu yenilikçi yapısıyla hergün kendini daha fazla geliştirmektedir.

Dermaris Dövme Sildirme Yorumları

Sağlıklı hijyenik ortam ve Güler yüzlü çalışanlar.yıllar sonra bir yere güvenerek hem lazer hemde dövme silme işlemi yaptırabildim.Her şey için teşekkür ederim Dermaris ailesi🙏🙏🙏
İnternet sitesinde dermaris ‘ in sayfasını görerek , dün DERMARİS ,e ilk lazer ile kaş silme seansına gittim.Uzman arkadaşların hepsi inanılmaz güler yüzlü,samimi ,güvenilir ve açıklayıcı yaklaşımları ile beni çok mutlu ettiler aklımdaki soru işaretlerini tam anlamıyla yok ettiler ve inanılmaz olan ise kaşlarım ilk seans da yüzde seksen oranda dövme işleminden arındı 🤩 başta Nigar hanım olmak üzere muhteşem güzellik uzmanı arkadaşlara çok teşekkür ediyorum 👏 aldığınız parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz .işinizi bu kadar içten ve dürüst bir şekilde yaptığınız için sizi tebrik ediyorum DERMARİS bundan sonra tek güvendiğim yersiniz💖🤩💃🏼👍
Dövmemi sildirmek için gidiyorum 4 seans yaptırdım baya ilerleme var teşekkür ederim ellerinize sağlık

Marmaris Dermaris Dövme Sildirme Merkezi Nasıl Yorumları

Dermaris Dövme Silme Merkezi İletişim Adresi

Adres: Çıldır mahallesi 103 sokak no 15 Marmaris
Telefon: 0552 313 13 29       Telefon: 0252 413 13 29

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir