Zımpara İle Dövme Silinir Mi?

Deri üstüne işlenen kalıcı ya da geçici desenlere dövme adı verilir. Günümüzde gençler başta olmak üzere pek çok kişinin tercihidir. Dövme yaptırmak çok güzel olsa da sonra dan pişmanlık duygusu yaratabilir. Bu yüzden yapmadan önce kesinlikle iyice düşünülmelidir. Fakat pişman olsanız bile çözümsüz bir şey değildir. Herşeyin çözümü olduğu gibi bunun da çözümü vardır. İstediğiniz zaman rahatlıkla silebilirsiniz. Dövme silme işlemi için bir çok yöntem vardır. Günümüzde daha çok teknoloji alanında geliştirilen silme işlemleri tercih edilse de bazı kişiler farklı yöntemleri tercih edebiliyor. Onlardan birisi ise zımpara yöntemidir. Peki zımpara ile dövme silinir mi?

Zımpara ile dövme silme yöntemi pek yaygın bir yöntem değildir. Zımpara ile dövme silme pek sağlıklı bir işlem değildir. Bu yüzden birçok kişi olumsuz sonuç almamak için bu yöntemi seçmemektedir.  Zımpara ile dövmeyi silebilirsiniz. Ancak canınızı fazla yakacağı için bu yöntemin  seçilmemesi öngörülmektedir.Zımpara İle Dövme Silinir Mi?

EDİTÖRÜN YORUMU 

Zımpara yöntemini seçmenizi tavsiye etmem. Çünkü oldukça acılı bir yöntem olduğundan canınız çok yanacaktır. Ayrıca sağlık açısından da pek olumlu bir yöntem değildir. Zımpara ile dövmeyi silmek size pek olumlu sonuç vermeyebilir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu