81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Aloe Vera ile Dövme Silme Yapanlar?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Bir farklı dövme silme yöntemi olan Aloe Vera ile dövme silme işlemi oldukça az bilinen bir yöntem olmaktadır. Az bilinen bir yöntem olmasına karşın alo veranın cilt yenilemesine oldukça etkili davranması sebebiyle tercih edilmektedir.

Aloe vera ile dövme silme işlemi yeni yapılan çok eski olmayan dövmelerde işe yarayan bir yöntem olmaktadır. Bundan kaynaklı olarak çok eski dövmelerde pek işe yaradığı söylenemez.

Aloe Vera ile Dövme Silme Nasıl Yapılır?

Gerekli Malzemeler

  • bir miktar taze aloe vera
  • Tuz
  • Bal

Aloe Vera ile Dövme Silme Yapanlar?

Hazırlanışı

Bol miktarda aloe vera, bir tutam tuz ve bir kaşık balı karıştırıp bir karışım elde ediniz.

Uygulanışı

Hazırladığınız karışımı dövme yapılan bölgeye ovalayarak uygulayınız. Günde 3 defa tekrarlayınız. 2-3 gün sonunda işlemin işe yaradığını göreceksiniz.

Editörün Yorumu

Aloe vera ile dövme silme işlemi yeni yapılan dövmelerde etkilidir. Yeni yapılan dövmelerde cilt daha kendini yenilemediği için ve aloe veranın özünde bulunan cilt yenileme özelliği sayesinde dövmenin ciltten atılmasını sağlamaktadır. Ama burda dikkat etmeniz gereken en önemli etken dövmenin yeni yapılmış olmasıdır…

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.