81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Patatesle Dövme Silme Nasıl Yapılır?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Geçen haftalarda gelen bir mail üzerine bu konuyu yazma ihtiyacı duydum. İlk defa duyduğum ve ilginç bir şekilde karşıladığım bu dövme yöntemi baya ilginç bir hal almaktadır. Patatesle dövme silme olarak geçen bu yöntem oldukça farklı bir hal almaktadır. Hadi bir inceleyelim.

Patatesle Dövme Silme Nasıl Yapılır?

Gerekli Malzemeler

  • Büyükçe bir patates
  • Saf inek sütü(Markette satılan değil doğal olandan)
  • incir sütü

Patatesle Dövme Silme Nasıl Yapılır?

Hazırlanışı

Büyükçe bir patatesi soymadan doğal sütün içine koyuyoruz. En az 1 gün bekletiyoruz. Dışarıda bekleyecek hava çok soğuksa sıcak bir ortamda beklemesi daha önemlidir. Sütün ekşimesi için. Süt ekşidikten sonra, patatesi alıp ortadan ikiye bölüyoruz, incir yaprağından çıkan sütü dövmenin üzerine sürüp patatesi koyuyoruz. En az 2 saat bekliyoruz, bu işlemi en az 4,5 gün tekrarlıyoruz.

Not: Bu işlem sadece yeni yapılan dövmelerde işe yaramaktadır.

Not: Bu yöntemi uygulamak kişinin kendi sorumluluğundadır.

Editörün Yorumu

Bu yöntem yeni yapılan dövmelerde işe yaramaktadır. Çok eski dövmelerde pekte işe yaradığı söylenemez. Ama kesin çözüm sadece lazerle yapılan dövme silme işlemleri ile etkilidir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.