81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Avcılar – Klinik Tattoo Dövme Silme Nasıl? Yorumlar Gidenler

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Avcılar’da hizmet veren ve işinde profesyonel olan klinik Tattoo hem dövme yaptırmak isteyenler için de nöbet sildirmek isteyenler uğrak bir kafalarından biri olmuştur. 15.000’in üzerinde dövme işlemi, 7000 üzerinde dövme silme işlemi gerçekleştiren Klinik Tattoo 2000 yılının başından birdir hizmet vermektedir.

Lazerle dövme silme işleminde oldukça profesyonel olan ve gidenler tarafından oldukça sevilen bir merkez haline gelen klinik dövme sildirme merkezi kullandığı cihaz ve tecrübesi sayesinde dövme silme işlemini kolaylıkla yapmaktadır.

Avcılar Klinik Tattoo Dövme Silme Yorumları

Dövme sildirmek için gittim temiz ve profesyonelce dovmem silindi . Tavsiye edebileceğim bir mekan.
Kesinlikle düşünmeden gidebileceğiniz biryer , hem sanaatkarlik hemde ilgi Alaka mukemmel
5 ay önce başladığımız dövme silme işlemi başarılı bi şekilde bitti. Güler yüzlü ilgili bi işletme. Genel olarak çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla işlem yaptırabilirsiniz
yapılan tasarımlar olsun dövme silme işlemi olsun gercekten isinin ehli bir insandir sinan bey.

Avcılar - Klinik Tattoo Dövme Silme Nasıl? Yorumlar Gidenler

Avcılar Klinik Dövme Silme Merkezi İletişim Adresi

Adres:Merkez Mah. Marmara Cad. Yusuf Çavuş İş Merkezi No:29/1 Kat:2 D:40 Avcılar İstanbul
Telefon: 0535 424 52 22

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.