81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Bursa Dermaclinic Dr. Fatma Özel Dövme Silme Nasıl? Yorumları Gidenler

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

2003 yılından beridir Bursa’da hizmet veren Özel Dermaclinic dövme silme konusunda oldukça profesyonel ve doktor kontrolünde gerçekleştirilen işlemler ile akıllarımızda yer edinmektedir. Profesyonel yapısı ve uzman çözüm yaklaşımı ile akıllarımızda yer edinen Dermatoloji Uzmanı Dr. Fatma Özel yönetiminde sunulan dövme silme işlemleri oldukça sorunsuz ve çözüm odaklı olduğunu bildirmek isteriz. Dövme silme işlemlerinin yanında, lazer epilasyon, Fransız askısı, akne ve cilt temizleme, kırışıklık altın iğne gibi uygulamalarda profesyonel hizmet vermektedir.

Dermaclinic Uzm. Dr. Fatma Özel Dövme Silme Yorumları

Dermaclinic’e dövme sildirme işlemi için gittim ve çok memnun kaldım. Öncelikle doktor hanım ve çalışan ekibi işlerini severek ve profesyonelce yapmaktalar. Gayet kibar, koordine ve güler yüzlüler. Klinik olarak çok şık, temiz ve ikram severler. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum.
Dermaclinic Dr. Fatma Özel’in yıllardır hastasıyım. Botoks, ışık dolgusu, fransız askısı gibi çeşitli uygulamalar yaptırdım ve kızımı lazer epilasyona götürüyorum . Gerek doktorum, gerek çalışanların ilgisinden ve yapılan hizmetlerden çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ediyorum.
dermaclinicte ben alımı işlemi uygulandı.tedaviden cok memnun kaldım lekelerim belirgin olarak geçti.dr hanımı ciltte problemi olanlara tavsiye ediyorum.çok çok temiz bir klinik herşeye son derece önem veriyorlar ve çok çok ilgililer herşey icin tekrar teşekkürler

Bursa Dermaclinic Dr. Fatma Özel Dövme Silme Nasıl? Yorumları Gidenler

Özel Dermaclinic Dövme Silme İletişim Adresi

Adres: FSM Bulvarı Plaza 224 İhsaniye Mah. Leylak Sokak No:5 B-Blok Kat:2 D:9-10, 16110 Nilüfer/Bursa
Telefon: 0224 453 38 68  GSM:  0533 924 80 54

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.