81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Dövme Sildirme Sonrası Bakım

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Derinin 1 veya 2 mm altına yapılan boyanın şekline dövme denir. Dolayısıyla dövmeyi silmek için bu boyanın deriden arındırılması gerekmektedir. Bu boyalardan arındırılması için bir çok yöntem vardır. Ancak önemli olan dövme silme işleminden sonra olan bakımdır. En  dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi olan bakım da çok önemli noktalar vardır. Onlardan bazıları ise şunlardır;

  • Hijyene dikkat edilmesi
  • Sıcak sudan uzak durmak
  • Bölgeyi kapalı tutmak

Dövme silme işlemi sonrası bakım da doktorunuzun vermiş olduğu kremleri kullanarak güzel ve iyi bir sonuç elde etmek mümkün olacaktır. Ayrıca kremi uygulama esnasında da çok dikkatli olunması gerekmektedir. Kremin uygulanma şekli, kremin uygulanma süreleri gibi önemli konular vardır.

EDİTÖRÜN YORUMU 

Dövme sildirme de hijyene uyulması çok önemli. Bakım yapılırken Dövme Sildirme Sonrası Bakım

sürülmesi gereken krem ise ancak uzman kişilerin verilmesine bağlı olarak da sürmesi gereken kişinin de çok dikkatli davranması da önemli. Dövme sildirme sonrası bakım dövme izinin kalmasını etkileyeceğinden iz kalmaması için bakıma önem vermek gereklidir. Bakımızını düzenli bir şekilde devam ettirirseniz iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.