Dövme Sildirme Sonrası Bakım

Derinin 1 veya 2 mm altına yapılan boyanın şekline dövme denir. Dolayısıyla dövmeyi silmek için bu boyanın deriden arındırılması gerekmektedir. Bu boyalardan arındırılması için bir çok yöntem vardır. Ancak önemli olan dövme silme işleminden sonra olan bakımdır. En  dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi olan bakım da çok önemli noktalar vardır. Onlardan bazıları ise şunlardır;

  • Hijyene dikkat edilmesi
  • Sıcak sudan uzak durmak
  • Bölgeyi kapalı tutmak

Dövme silme işlemi sonrası bakım da doktorunuzun vermiş olduğu kremleri kullanarak güzel ve iyi bir sonuç elde etmek mümkün olacaktır. Ayrıca kremi uygulama esnasında da çok dikkatli olunması gerekmektedir. Kremin uygulanma şekli, kremin uygulanma süreleri gibi önemli konular vardır.

EDİTÖRÜN YORUMU 

Dövme sildirme de hijyene uyulması çok önemli. Bakım yapılırken Dövme Sildirme Sonrası Bakımsürülmesi gereken krem ise ancak uzman kişilerin verilmesine bağlı olarak da sürmesi gereken kişinin de çok dikkatli davranması da önemli. Dövme sildirme sonrası bakım dövme izinin kalmasını etkileyeceğinden iz kalmaması için bakıma önem vermek gereklidir. Bakımızını düzenli bir şekilde devam ettirirseniz iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu