Çapa Dövmesi Modelleri ve Anlamı

Oldukça güzel ve egzotik bir dövme modeli olan Çapa dövmesi uzun dönemlerdir herkes tarafından uygulanan ve sevilen bir dövme modelidir. Çapa dövmesi sıklıkla tercih edilen bir dövme olması ve dünyadaki herkes tarafından aynı anlama gelen bir dövme modelidir.  Çapa dövmesi diğer adı demir atmak olarak geçen dövme modeli sıklıkla karşımıza çıkan dövmeler arasında yer almaktadır. Genellikle deniz kesimi tarafında daha çok denk geldiğimiz çapa dövmeleri anlam olarak daha fazla ifade ettiğinden kaynaklı o bölgelerde daha fazla tercih edilmektedir.

Çapa Dövmesi Anlamı Nedir?

Çapa dövmesi anlam olarak birden fazla anlamı ifade etmektedir. Bilinen en yaygın anlamı denize açılan kişinin tekrardan geri dönmesi için yapılan bir dövme olmakla birlikte aynı zamanda demir atmak anlamına geldiğinden o alanda sabit kalındığını ifade ettiğinden sevgililer tarafından kalbimi ana demir attım anlamında kullanılarak orada kalıcı olduğunu simgelemektedir. Bu sebepledir ki hem sevgililer tarafından hemde denizciler tarafından oldukça önem arz eden dövme türü olmaktadır.

Çapa Dövmesi Modelleri

çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı çapa dövmesi modelleri ve anlamı

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir