81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


İzmir Uzm. Sibel Efe Dövme Silme Nasıl? Yorumlar Gidenler

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

İstenmeyen ve hatalı yapılmış dövmelerden kurtulmayı mümkün hale getiren Lazerle dövme silme işlemleri son zamanlarda oldukça popüler bir hal almaya başlamaktadır. Lazerle dövme silme işlemi ile kalıcı olarak ve izsiz bir biçimde dövmeden kurtulmaya olanak sağladığından son dönemlerde yoğum bir popülerliği artmaktadır.

İzmir Konak’ta lazerle dövme silme işleminde adından oldukça güzel söz ettiren ve başarılı ellere sahip olan Uzman Sibel EFE Hanımefendi sayesinde istenmeyen dövmelerinizden kurtulmanıza olanak sağlamaktadır. Dövme silme işleminin yanında; Ameliyat izi tedavisi, Faça izi tedavisi, Bel silme tedavisi, Siğil Tedavisi gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Uzm. Sibel Efe Dövme Silme Yorumları

Dövme sildirmekten iz kalır diye korkuyordum. Evet dövmeden sonra gerçekten iz kalıyor ama burası iz tedavimide yaptı. Sonuç aldım. Tavsiye ederim. Teşekkür ederim 👍
İstanbul’dan dövme izi tedavisi için geldim. Sonuç aldım. Çok teşekkür ederim Sibel hm.
Dövme sildirme için bitiş garantisi aldım. İz tedavimde yapıldı.Teşekkür ediyorum. Başarılı,içiniz rahat gidebilirsiniz.
Dövmem silindi, iz tedavim yapıldı.Bitiş garantili başladım.Sonuç aldım, tavsiye ederim.

İzmir Uzm. Sibel Efe Dövme Silme Nasıl? Yorumlar Gidenler

İzmir Uzman Sibel Efe Dövme Silme İletişim Adresi

Adres:Kıbrıs Şehitleri Caddesi 1479. Sokak No:22 Kat:4 D:11 35220 Konak İzmir
Telefon: 0534 791 46 61

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.