İzmir Uzm. Sibel Efe Dövme Silme Nasıl? Yorumlar Gidenler

İstenmeyen ve hatalı yapılmış dövmelerden kurtulmayı mümkün hale getiren Lazerle dövme silme işlemleri son zamanlarda oldukça popüler bir hal almaya başlamaktadır. Lazerle dövme silme işlemi ile kalıcı olarak ve izsiz bir biçimde dövmeden kurtulmaya olanak sağladığından son dönemlerde yoğum bir popülerliği artmaktadır.

İzmir Konak’ta lazerle dövme silme işleminde adından oldukça güzel söz ettiren ve başarılı ellere sahip olan Uzman Sibel EFE Hanımefendi sayesinde istenmeyen dövmelerinizden kurtulmanıza olanak sağlamaktadır. Dövme silme işleminin yanında; Ameliyat izi tedavisi, Faça izi tedavisi, Bel silme tedavisi, Siğil Tedavisi gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Uzm. Sibel Efe Dövme Silme Yorumları

Dövme sildirmekten iz kalır diye korkuyordum. Evet dövmeden sonra gerçekten iz kalıyor ama burası iz tedavimide yaptı. Sonuç aldım. Tavsiye ederim. Teşekkür ederim 👍
İstanbul’dan dövme izi tedavisi için geldim. Sonuç aldım. Çok teşekkür ederim Sibel hm.
Dövme sildirme için bitiş garantisi aldım. İz tedavimde yapıldı.Teşekkür ediyorum. Başarılı,içiniz rahat gidebilirsiniz.
Dövmem silindi, iz tedavim yapıldı.Bitiş garantili başladım.Sonuç aldım, tavsiye ederim.

İzmir Uzm. Sibel Efe Dövme Silme Nasıl? Yorumlar Gidenler

İzmir Uzman Sibel Efe Dövme Silme İletişim Adresi

Adres:Kıbrıs Şehitleri Caddesi 1479. Sokak No:22 Kat:4 D:11 35220 Konak İzmir
Telefon: 0534 791 46 61

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir