81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Edremit – Körfez Estetik Dövme Silme Nasıl? Yorumları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

1996 yılından beridir hizmet veren ve Balıkesir Edremit’te dövme silme işleminde mükemmel bir isim olarak karşımıza çıkan Körfez Estetik Merkezi dövme sildirmek isteyen kişiler için oldukça güzel sonuçlar ortaya koymaktadır. Sektördeki 25 yıllık deneyimlerini oldukça profesyonel bir biçimde sunan Körfez Estetik Merkezi Estetisyen Özlem Arslan Tarafından yönetilmektedir.

Körfez Estetik Merkezinde Dövme silme işlemi yapan kişilerin yorumlarınıda sizlere aşağıda sunuyoruz.

Körfez Estetik Müşteri Yorumları

Omuzuma yaptırdığım dövmeyi sildirmek için tavsiye üzerine Körfez Estetik merkezine gittim. Sonuç beklediğimden de iyi oldu.
Yıllar önce yaptırdığım sonradan pişman olduğum dövmemi sorunsuz şekilde sildiler.
5 Yıl önce yaptırdığım dövmeyi sildirmek için gittim acısız ve iz kalmayacak şekilde dövmeyi sildiler. Verdiğim paranın karşılığını fazlasıyla aldım.

Edremit - Körfez Estetik Dövme Silme Nasıl? Yorumları

Edremit Körfez Estetik İletişim Adresi

Adres: Yılmaz Akpınar Bulvarı Fatma Özer İş Merkezi 34/18 Edremit, Balıkesir
Telefon: 05434173641

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.