81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Medlay Güzellik Salonu Dövme Silme Nasıl? Gidenler Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Diyarbakır’da kurulduğu ilk günden beridir oldukça popüler bir şekilde tercih edilen Medlay Güzellik Salonu Lazerle Dövme Silme konusunda oldukça tercih edilen bir firma olmaktadır. Sunduğu hizmetler ve her daim güleryüzlü ekibi sayesinde Kaş kontürü, lazer epilasyon, cilt bakımı, kalıcı makyaj, dövme silme, ipek kirpik vb. işlemleri profesyonelce gerçekleştirmektedir.

Dövme silme konusunda oldukça uzman olduğunu bildiğimiz ve çok güzel geri dönüş olumlu yorumlara sahip Medlay Dövme Silme Merkezi Diyarbakır halkı için bulunmaz bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Firma hakkında yapılan bir kaç dövme silme yorumunu sizler için aşağıda sunduk.

Diyarbakır Medlay Güzellik Salonu Dövme Silme Yorumları

Ben bu merkezde hem kırışıklık tedavisi gördüm hem dövme silimi hemde lazer epilasyon verdiğim her kuruş helal olsun işini layığıyla yapan bir salon
Ben bu kadar hijyen bu kadar ilgili ve işlemi iyi salon görmedim lazere Dövme silmeye ve kalıcı makyajımı yaptırdım ve işlemim olursa yine orayı tercih ederim teşekkürler medlay ve ekibi
Ben silme ve leke tedavisi yaptim gayet memnun kaldim herkese tavsiye ederim fiyatlarida uygun disariya gore
Dovme silme gozenek tedavisi ve lazere gittim cok memnun kaldim yogun bir merkez ama islemleri iyi ve hijyen bir yer
Dovme silme lazer epilasyon islemine girdim basariliydi isleri

Medlay Güzellik Salonu Dövme Silme Nasıl? Gidenler Yorumlar

Medlay Dövme Silme Merkezi İletişim Adresi

Adres: Gevran Cad. Seyit Melik Apt. Kat:1 No:1 (Tatlıses Lahmacun Üstü) Ofis / DİYARBAKIR İletişim : 0412 228 90 99

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.