Dövme İzi Geçirme Yöntemleri Nelerdir?

Günümüzde gençlerimizin çok sevdiği bir kişisel süs olan dövme, sonradan seven kişilerin pişman olmasına da neden olabiliyor. Bu nedenle pişmanlık yaşanmaması için bir çok dövme silme yöntemleri geliştirilmiştir. Ancak tek sorun bu değildir. Bunun dışında sorun olan bir başka şey ise dövme sildirme işleminden sonra kalan dövme izidir. Bir çok kişi bunun kalıcı olduğunu düşünse de dövme izi kalıcı değildir. Günümüzde buna da çözüm bulunmuştur. Tıpkı dövmeyi silme işleminde olan yöntemler gibi dövmeyi silme işleminden sonra kalan ize de çare bulunmuş, onun içinde yöntemler geliştirilmiştir. Peki bu geliştirilen dövme izi geçirme yöntemleri nelerdir? Sorusunun cevabı olarak bazı yöntemler şunlardır;

  • Lazer teknolojisi ile dövme izi silme
  • Krem tedavisi
  • Peeling tedavisi

Bu yöntemler sayesinde dövme iziniz kalmayacaktır. Sizleri dert ettiğiniz o dövme izi sorunundan kurtaracaktır.  Bu yöntemleri kesinlikle kendi başınıza karar vererek yapmamalı bu işler de uzman kişilere danışılmalıdır. Aksi taktirde kendi başınıza yapacağınız bir şey size kötü sonuçlar elde ettirebilir.Ve tıpkı yaptırmakta pişman olduğunuz gibi bunda da pişman olabilirsiniz.

 EDİTÖRÜN YORUMU 

Bu yöntemler işinize çok yarayacaktır.  Dövme izinizden kurtulmanız da size kolaylık sağlar. Bu işlemler de herhangi bir acı hissetmeyecek, rahat bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olacaktır. En etkili sonucu vermesini istediğinizi biliyorum. Bu yüzden en gerekli şey tedavilere düzenli bir şekilde devam etmek, hiç aksatılmamasına dikkat edilmesidir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu