Silinen Dövme İzi Nasıl Geçer?

Dövme insan derisinin üzerine yapılan desen ve işaretlerin genel adıdır. Dövme yaptırma isteği günümüzde çok fazladır. Ancak yaptırma isteği kadar da silme isteği de bir o kadar çok. Dövme silme için bir çok yöntem vardır.

Ve bu yöntemlerin sonunda farklı farklı sonuçlar elde edebiliriz. Bazılarında iz kalmasına rağmen bazı yöntemlerde ise iz kalmamaktadır . Silmek isteyenlerin en çok merak ettikleri sorulardan biri olan dövme sildirme işleminden sonra dövme izi nasıl geçer?

Dövme sildirme işleminden sonra silinen yerlerde iz kalması genellikle silme yöntemine bağlıdır. Ancak iz kalsa da onu geçirmek mümkündür. Silinen dövmeden sonra uzman kişilerin verdiği bakım kremleri ile geçirmek mümkün olabilir. Ayrıca verilen kremin uygulanma şeklide çok önemlidir. Dövme izini gidermek için verilen kremi sürmeden önce dövme  izi olan yere hijyen sağlanmalıdır.

Hijyen sağlamak için öncelikle dövme izi olan yeri nötr mendil ile temizlemelidir. Silinen Dövme İzi Nasıl Geçer?Sonrasında dövme izinin üzerine verilen krem sürülür ve masaj yapılarak yedirilir. Bu işlemin günde 3 kez uygulanması gerekmektedir.

Not: Diğer bir işlem olan salyangoz kremi sayesinde hızlı bir cilt yenileme işlemi ile dövme izi rahatlıkla geçer.

EDİTÖRÜN YORUMU

dövme sildirme işleminden sonra kalan dövme izini geçirmek sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Aksine çok basit bir işlemdir. Fakat kolay olmasının yanında izi geçirmek için verilen kremi düzenli uygulamak ve kremi sürme işlemlerinin saatlerine dikkat edilmesi çok önemlidir. Güzel ve iyi bir sonuç elde etmek için çok gerekli bir kuraldır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir