81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Lazerle Dövme Kaç Seansta Silinir?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme günümüzde çok tercih edilen kişisel bir  süstür. Yapmak istenmesi kadar silmek istenmesi de bir o kadar çok zordur. Günümüzde ise bunun için farklı farklı yöntemler geliştirilmiştir. Bunlardan  Lazer ile dövme silme yöntemi yaklaşık 15-20 yıl önce geliştirilmiştir. Günümüzde ise en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Lazer ile dövme silme işlemini ancak uzman kişiler yapabilir.

Lazer ile dövme silme işleminde  dövmenin rengi çok önemlidir. Koyu renkteki dövmeleri silmek daha kolaydır. Ancak açık renkteki dövmeleri silmek o kadar kolay değildir. Lazer ile dövme silme süresinde önemli etkenler vardır, onlardan bazıları şunlardır;

  • Dövmenin rengiLazerle Dövme Kaç Seansta Silinir?
  • Dövmenin boyutu
  • Dövmenin yoğunluğu
  • Dövmenin yapısına

Lazerle dövme silme işleminde 1 seans süresi yaklaşık 15-30 dk sürer. Yukarıda belirtildiği gibi bu işlemde etkili olan dövmenin rengi, boyutu, yapısı ve yoğunluğudur. Ortalama 1 kibrit kutusu büyüklüğündeki dövmenin silme işlemi 20 dk sürer. Orta yoğunlukta tek renk yapılmış bir dövmenin silinme uygulanması yaklaşık olarak 6-15 seansta sonuç verir. Seanslar 6-8 hafta aralıklarla uygulanır.

EDİTÖRÜN YORUMU

Dövme silme işlemi sandığımız kadar kolay bir işlem değildir. Uzun sürelidir. Silmede etkili olduğu en önemli etkenler yukarıdaki gibi rengi, boyutu, yoğunluğu ve yapısıdır. Öyle ki dövmeniz ne kadar küçük ve koyu renkli ise kurtulmanız  da o kadar kolay olacaktır.  Eğer gerçekten kurtulmak istiyorsanız seanslara düzenli gidilmeli seanslar hiç aksatılmamalıdır. Aksi takdirde bu işlemden hiç bir sonuç alamazsınız.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.