Dövme Sildirme Sonrası Hangi Krem Kullanılır?

Deri üstüne işlenen kişisel süs olan dövme, çok sevilmekte ve  son zamanların trendi olmaktadır. Dövme yaptırmak insanlar tarafından çok basit gözükse de acısını ve istediği uzun süreyi bilmemektedirler.

Bu yüzden yapmadan önce mutlaka dövme yaptırma yöntemlerini araştırmak gerekir. Ancak sadece dövme yaptırma da değil dövme sildirmede de aynı titizlikle davranılmalıdır. Çünkü dövme sildirme de dövme yaptırma kadar zahmetli bir işlemdir.

Bu sebeple çok önemlidir. Dövme sildirme isteğinin nedeni her kişi de farklılık gösterdiği gibi sildirme yönteminde de farklılık gösterir. Aslında tüm dövme sildirme yöntemlerin de olumlu sonuç almak mümkündür.

Fakat bu yöntemler de süre, acı, iz gibi faktörler farklılık gösterir. Sadece dövme sildirme yöntemin de veya dövme yaptırma da titiz davranmak yetmez. Çünkü bir diğer titiz davranılması gereken faktör ise dövme sildirme işleminden sonra bakımdır. Dövme sildirme sonrasında yapılan bakım da çoğunlukla uzman kişinin verdiği kremler kullanılır.

Peki dövme sildirme sonrası hangi krem kullanılır?

Dövme sildirme sonrası uzman kişilerin verdiği kremler her yönteme göre farklıdır. Bu yüzden her işlem sonrasın da herkese aynı krem verilmez. Her kişinin dövmesine, dövmeyi sildirme işlemine göre ayrı ayrı kremler verilmektedir. Dövme sildirme sonrasın da yapılan bakım Dövme Sildirme Sonrası Hangi Krem Kullanılır?dövmeden iz kalmaması için çok önemlidir. Ve bakım yapılırken silinen yerin temizlenmesi, gereken uygulamaları yerine getirmekte büyük önem vardır.

EDİTÖRÜN YORUMU

Dövme sildirme sonrası yapılan bakım da kullanılan kremler gerçekten sizin dövmeniz den kalacak iz için çok önemlidir. Bu yüzden verilen kremleri dövmenin silinen yerine uygun bir şekilde sürülmelidir. Aksi takdir de dövmeniz den iz kalabilir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu