81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Sıcak Ekmekle Dövme Çıkarma Mümkün Mü?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Gençlerimizin en sevdiği vücudun bir detayı olan dövme, aşırı talep almaktadır. Bu talepler dövmenin son zamanlar da moda olmasından kaynaklıdır.

Ancak sadece dövme yaptırmak değil sildirmek isteyen de pek fazla. Dövme sildirmek isteyenler bir çok yöntemden en basit yöntemle dövmelerin den kurtulmak istiyorlar.

Dövme sildirme yöntemlerin den evde denenilen ve uzman kişilerin uyguladığı işlemler olmak üzere ikiye ayrılır.

Evde denenilen yollar pek olumlu sonuçlar vermemektedir. Ancak uzman kişilerin uyguladığı işlemlerden olumlu sonuç alabilmek mümkündür. Evde denenilen yollardan biri olan sıcak ekmekle dövme çıkarma işlemidir. Fakat bir çok kişi bunun mümkün olup olmadığını merak etmektedir.

Peki sıcak ekmekle dövme çıkarmak mümkün mü?

Sıcak ekmek ile dövme çıkarma pek yaygın olmayan ve uygulanmayan bir yöntemdir. Sıcak ekmek ile dövme çıkarmak pek mümkün bir işlem değildir. Bu yüzden denenmemeli ve dövmenin uygun yerde olmaması durumun da ekmeğin oraya temas etmesi dinen pek uygun değildir.

Bu sebeple bu yöntem dışında olumlu sonuç alabilmesi mümkün olan yöntemler tercih edilmelidir.

Peki Sıcak Ekmek İle Dövme Nasıl Silinir?

Sıcak ekmek ile dövme silme işlemi sadece yeni yapılmış dövmelerde işe yarayan bir yöntemdir.  Yeni yapılmış dövmenin üzerine fırından sıcak yeni çıkmış bir ekmek alınarak ekmeğin iç kısmı olan beyaz pamuksu kısmını alıp dövmenin üstüne yerleştiriyorsunuz.  Bu şekilde 15 20 dakika bekledikten sonra dövme kendi kendine kusma yapıyor. Bu işlem 5-6 defa tekrarlamanız gerekmektedir. Tam anlamıyla dövme çıktıktan sonra tahriş olan cilde, tahriş kremi sürerek kısa bir sürede çözüm bulabilirsiniz.

EDİTÖRÜN YORUMUSıcak Ekmekle Dövme Çıkarma Mümkün Mü?

Dövme silmek için evde deneyilen yöntemler değil de uzman kişilerin uyguladığı yöntemleri tercih etmek sağlık bakımın dan daha yararlıdır.

Çünkü evde denediğimiz yöntemler de bilmediğimiz bir şeyi cildimize temas ettirirsek olumlu sonuç beklerken olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden sıcak ekmek gibi yöntemleri tavsiye etmiyoruz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.