81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Dövme Sildirme Sonrası Neler Yapılır?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme çoğu gençlerimiz tarafından sevilerek yapılan kişisel süstür. Fakat yaptırdıktan sonra pişman olabiliyorlar bu yüzden birçok dövme sildirme yöntemleri geliştirilmiştir. Ancak sildirdikten sonra yapılması gereken önemli işlemler vardır. Farklı işlemlerin farklı yapılması gereken şeyleri vardır. Günümüzde ise yaygın olan dövme sildirme işlemlerinden bazıları şunlardır

  • Dövme silme kalemi
  • Lazer teknolojisi
  • TCA Dövme silme

     Dövme Sildirme İşleminden Sonra Yapılması Gerekenler Şunlardır ;

–  Bölge 24 saat boyunca kapalı kalmalıdır. Dövme Sildirme Sonrası Neler Yapılır?


–  Su ile temas etmemesi gerekmektedir.
–  Güneş ışınından korunmalıdır.
–  Ayrıca bölgede kuruma  olursa sürekli nemlendirici sürülmelidir.
–  Kabuklanma olursa kabukları kesinlikle kaldırılmamalıdır.
–  Ve sürekli o bölgeye buz uygulanmalıdır.

EDİTÖRÜN YORUMU

Dövme sildirme işleminden sonra yapılması gerekenler çok önemlidir. Bunları uyulmazsa beklenen sonuçlardan farklı sonuçlar elde edilir. Beklenmedik bir duruma rastlamamak için bu  gereken önlemlere kesinlikle uyulmalı ve düzenli şekilde bölgeye buz kompresi yapılmalı, bakım kremleri sürülmelidir. Dövme sildirme işlemi tıpkı dövme yaptırma işleminde olduğu gibi cesaret isteyen bir durumdur.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.