Dövme Üstüne Dövme Yapılır Mı?

Günümüzün trend süsü olan dövme, gün geçtikçe daha çok yaygınlaşmaktadır. Dövme insanların artık bir parçası olmaktadır. Dövme yaptırmak çok yaygın olmaya başlamıştır. Ancak dövme yaptırmak bir süreden sonra pişmanlık duygusu yaratabilir.

Bu pişmanlık duygusu bazen dövmeden sıkılmış olmak, dövmeyi görmek istememek gibi nedenler olabilir. Bu yüzden bu kişiler dövmeyi sildirmek isterler ya da dövme üstüne dövme yaptırmak isterler. Peki Dövme üstüne dövme yapılır mı? 

Dövme üzerine dövme yaptırma işlemi pek kolay bir işlemdir.. Dövme üzerine dövme yaptırmak için belli bir sürenin geçmiş olması lazımdır. Bu sürede ortalama 6 ay 1 yıl kadardır. Ve çok yeni yapılan dövmenin üzerine dövme yaptırmanın çok acılı bir işlem olması yanı sıra pek olumlu sonuç vermemektedir.

Bu yüzden eski dövmenin birazcık silinmiş olması ve renginin açılmış olması gerekmektedir. Aksi takdir de dövme üzerine dövme yaptırma işlemin den pek olumlu bir sonuç elde etmeyebilirsiniz. Ve dövme üzerine dövme yaptırmak oldukça acılı bir işlemdir. Çünkü eski dövmenin yerine yenisini yapmak cilde zarar verebilir. Bundan kaynaklı olarak bir süre bekledikten sonra yapılması daha uygundur. Dövme üstüne dövme yaptırmak, dövme sildirmekten daha kolaydır.

EDİTÖRÜN YORUMU Dövme Üstüne Dövme Yapılır Mı?

Dövme üzerine dövme yaptırmak gözüktüğü gibi basit bir işlem değildir. Dövme üzerine dövme yaptırmak için uzunca bir zaman sabretmelisiniz. Şayet 6 -12ay süreden önce yaptırmak oldukça ağrı vereceğinden bu işlem önerilmemektedir. Ama eski dövmelerin üzerine dövme yaptırmak oldukça kolaydır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu