81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Dövme Üstüne Dövme Yapılır Mı?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzün trend süsü olan dövme, gün geçtikçe daha çok yaygınlaşmaktadır. Dövme insanların artık bir parçası olmaktadır. Dövme yaptırmak çok yaygın olmaya başlamıştır. Ancak dövme yaptırmak bir süreden sonra pişmanlık duygusu yaratabilir.

Bu pişmanlık duygusu bazen dövmeden sıkılmış olmak, dövmeyi görmek istememek gibi nedenler olabilir. Bu yüzden bu kişiler dövmeyi sildirmek isterler ya da dövme üstüne dövme yaptırmak isterler. Peki Dövme üstüne dövme yapılır mı? 

Dövme üzerine dövme yaptırma işlemi pek kolay bir işlemdir.. Dövme üzerine dövme yaptırmak için belli bir sürenin geçmiş olması lazımdır. Bu sürede ortalama 6 ay 1 yıl kadardır. Ve çok yeni yapılan dövmenin üzerine dövme yaptırmanın çok acılı bir işlem olması yanı sıra pek olumlu sonuç vermemektedir.

Bu yüzden eski dövmenin birazcık silinmiş olması ve renginin açılmış olması gerekmektedir. Aksi takdir de dövme üzerine dövme yaptırma işlemin den pek olumlu bir sonuç elde etmeyebilirsiniz. Ve dövme üzerine dövme yaptırmak oldukça acılı bir işlemdir. Çünkü eski dövmenin yerine yenisini yapmak cilde zarar verebilir. Bundan kaynaklı olarak bir süre bekledikten sonra yapılması daha uygundur. Dövme üstüne dövme yaptırmak, dövme sildirmekten daha kolaydır.

EDİTÖRÜN YORUMU Dövme Üstüne Dövme Yapılır Mı?

Dövme üzerine dövme yaptırmak gözüktüğü gibi basit bir işlem değildir. Dövme üzerine dövme yaptırmak için uzunca bir zaman sabretmelisiniz. Şayet 6 -12ay süreden önce yaptırmak oldukça ağrı vereceğinden bu işlem önerilmemektedir. Ama eski dövmelerin üzerine dövme yaptırmak oldukça kolaydır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.