İz Bırakmadan Dövme Silme Mümkün Mü?

Her insanın vücudun da gördüğümüz süs olan dövme, son zamanların trendi olmuştur. Bu yüzden her insan yaptırmaktadır. Yaptırmak istemeleri çok fazla olsa da bu aşırı istenen yaptırma isteği bazen yerini sildirme isteğine bırakmaktadır.

Dövme yaptırma isteğinin, yerini dövme sildirme isteğine bırakması pişmanlık duygusundan kaynaklıdır. Pişmanlık duygusu genellikle kişinin dövmeden sıkılmış olması, ve artık dövmenin onun için anlamsız olması gibi sebeplerden oluşmaktadır. Bu yüzden kişiler dövmesini sildirmek isterler. Ancak dövmeyi sildirdikten sonra iz kalmasını istemezler.

Çünkü sıkılmış veya başka sebeplerden dolayı sildirmek istediği dövmenin izini görmek istememektedir. Peki iz bırakmadan dövme silmek mümkün mü?

İz bırakmadan dövme sildirmek dövme sildirme yöntemine bağlıdır. Bu yüzden iz kalmaması için dövme sildirme yöntemlerini iyice araştırmak gerekmektedir. Her yöntem de farklı sonuçlar elde edildiğinden dolayı iz bırakmayacak yöntemi bulmak çok önemlidir.

Son zamanlar da çok tercih edilen bazı yöntemler den iz bırakmayan çoğunlukla tavsiye edilen yöntem Lazer ile dövme silme yöntemidir. Lazer ile dövme silme yöntemi diğer yöntemlere göre daha az iz bırakmakta ve bir süre sonra tamamen izin yok olduğu yöntemdir.

EDİTÖRÜN YORUMUİz Bırakmadan Dövme Silme Mümkün Mü?

İz bırakmadan dövme silme her yöntem de mümkün olmamaktadır. Bu nedenle iz bırakmayan yöntemleri ve işlemleri tercih etmek gerekmektedir. Ancak dövme sildirme işlemi de dövme yaptırma işlemi kadar acılı ve zaman isteyen bir işlemdir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir