81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Hatay Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme yaptırmak günümüzde vücut süsleme sanatı olarak da adlandırılabilir. Dövme yaptırmak gençler için dıș görünüm de farklılık yaratmak amaçlı yapılmaktadır. Bunun dışında ise özel anlam tașıyan dövme de yapılmaktadır.

Ancak bu iki nedenlerden sonrada sonuç aynı dir. Çünkü yapanlarin hepsi bi sure den sonra sildirmek isteyebilirler. Bazıları sıkılmışlıktan bazıları için ise anlamı kalmamasından kaynaklanan sildirme gereksinimi duymaktadirlar. Dövme sildirmek her şehir de mümkündür. Ancak her şehir de aynı fiyat ve konforu yakalamak zordur.

Hatay ili Türkiye’nin en guneyinde yer alan ancak Akdeniz bölgesinde de sınırları bulunan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 13. Şehri dir. Hatay ili toplam 15 ilçeye sahiptir.

Hatay Dövme Sildirme Fiyatları

HATAY Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Hatay ili Türkiye’nin büyük sehirlerinin arasinda yer aldigi  için küçük illere göre fiyat da az bir artıș olabilir. Fakat dövme sildirme fiyatlarını en çok etkileyen faktör dövme sildirme merkezlerinde uygulanan yöntem ler veya konfor dur. Hatay ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Hatay Dövme Sildirme Merkezleri

Hatay ilinin ilçe sayısının fazla olması insanlar için dövme sildirme merkezini bulmasi için cok daha kolaylașır. Dövme sildirme merkezleri her ilçede bulunmasa da çoğu ilçede bulunmaktadır. Bunun dışında ise güzellik merkezleri diğer ilçeleri de dövme sildirme islemlerini gerçekleştirmektedir. Hatay ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

LION DÖVME & SİLME
Adres: Kurtuluş, Şht. Pamir Cd., 31200 İskenderun/Hatay 
Telefon: 0536 380 33 44

EstePlast Estetik ve Lazer Kliniği
Adres: Kışla Saray, İnönü Cd. No:27, 31070 Antakya/Hatay 
Telefon: (0326) 212 39 39

Dermolife Güzellik Merkezi
Adres: Kışlasaray Mahallesi Ural Apt. No:23, İnönü Cd., 31070 Antakya/Hatay 
Telefon: (0326) 215 65 75 

TEN GUZELLIK
Adres: Armutlu, Hacı Durmuş Caddesi, 31160 Defne/Hatay 
Telefon: 0534 874 67 34

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.