Q-Switch Lazerle Dövme Silme Nedir?

Yeni yeni sıklıkla adını uyduğumuz yeni nesil bir kalıcı makyaj silme cihazı olan Q-Switch lazerin ne olduğunu bir çoğumuz bilmemekteyiz. Q-Switch lazer, lazer ışınlarını kullanarak deri üzerinde bulunan kalıcı makyaj, dövme ve cilt kusurlarını yok etmeye yarayan yeni nesil bir lazer cihazı olmaktadır. Q-Switch lazerin en önemli özelliğinden biride sadece o bölgeye hitap ettiğinden kaynaklı etrafında bulunan derinin hiçbir şekilde zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Q-Switch Lazerle Dövme Silme Nedir?Q-Switch lazer diğer bildiğimiz alexandrite, diode, ıpl  cihazlara nazaran daha hızlı atım yapmaktadır. Yapılan bu çok hızlı ve seri atım teknolojisi sayesinde seans süreleride buna nazaran 10-15 dakika olmaktadır.

Q-Switch lazerde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biride hangi bölgeye yapılması gereken bölgenin dışına çıkılmamalı ve çevresi çizilerek işlem yapılmalıdır. Q-Switch lazerle dövme silme işlemi öncesinde uyuşturucu (anestezik) krem kullanarak işlem öncesi acı azaltılabilmektedir.

Yani kısaca anlatmak gerekirse Q-Switch lazerle dövme silme işlemi hızlı atım teknolojisi sayesinde sadece bölgeye hızlı ve seri lazer atımı yapılarak hızlı bir şekilde dövme silme işlemi gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Hatta ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde dövmenin silikleştiği görülmektedir…

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir