81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Q-Switch Lazerle Dövme Silme Nedir?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Yeni yeni sıklıkla adını uyduğumuz yeni nesil bir kalıcı makyaj silme cihazı olan Q-Switch lazerin ne olduğunu bir çoğumuz bilmemekteyiz. Q-Switch lazer, lazer ışınlarını kullanarak deri üzerinde bulunan kalıcı makyaj, dövme ve cilt kusurlarını yok etmeye yarayan yeni nesil bir lazer cihazı olmaktadır. Q-Switch lazerin en önemli özelliğinden biride sadece o bölgeye hitap ettiğinden kaynaklı etrafında bulunan derinin hiçbir şekilde zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Q-Switch Lazerle Dövme Silme Nedir?

Q-Switch lazer diğer bildiğimiz alexandrite, diode, ıpl  cihazlara nazaran daha hızlı atım yapmaktadır. Yapılan bu çok hızlı ve seri atım teknolojisi sayesinde seans süreleride buna nazaran 10-15 dakika olmaktadır.

Q-Switch lazerde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biride hangi bölgeye yapılması gereken bölgenin dışına çıkılmamalı ve çevresi çizilerek işlem yapılmalıdır. Q-Switch lazerle dövme silme işlemi öncesinde uyuşturucu (anestezik) krem kullanarak işlem öncesi acı azaltılabilmektedir.

Yani kısaca anlatmak gerekirse Q-Switch lazerle dövme silme işlemi hızlı atım teknolojisi sayesinde sadece bölgeye hızlı ve seri lazer atımı yapılarak hızlı bir şekilde dövme silme işlemi gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Hatta ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde dövmenin silikleştiği görülmektedir…

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.