81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


İzmir Clinic EPHESUS Dövme Silme Yorumları Nasıl?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

İzmir’de dövme silme konusunda uzman bir sektör olan ve geçek manada işini layıkıyla yapan bir firma olan Klinik Ephesus dövme silme konusunda uzman bir firma olmaktadır. Lazerle dövme silme işlemlerini gerçekleştiren Klinik Ephesus Q-switched Nd:YAG lazer cihazları ile profesyonel bir şekilde her renkteki dövmeyi silme işlemini gerçekleştirmektedir.

İzmir Clinic EPHESUS Dövme Silme Yorumları

İzmirde dövme silme üzerine en güzel kurumlardan birisiniz. Hem hijyen kurallarına önem veriyor hemde en acısız şekilde yapmaya gayret gösteriyorsunuz teşekkürler.
Dövme silme konusunda cidden profesyoneller. Ephesus Cliniğe gittiğimde cildime uygun işlem yapmak için analiz yapıldı ve sonuçtan çok memnun kaldım.Teşekkürler Ephesus Clinic.
Lazer dövme silme işlemi çok kaliteli ve profesyonel ekip son donanım teknoloji ve güleryüzlü insanlar sonuç olarak müthiş bir beğeni ile karşılıyorsunuz.
İzmir’de dövme silme işlemi için kesinlikle harika bir yer. Titiz bir insan olmama rağmen çok memnun kaldım.

İzmir Clinic EPHESUS Dövme Silme Yorumları Nasıl?

İzmir Clinic EPHESUS İletişim Yorumları

TELEFON: 0506 999 10 11     0232 227 81 81
ADRES: Kıbrıs Şehitleri Cd. 1440 Sk. No:1 D:4 Alsancak – İZMİR

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.