İzmir Clinic EPHESUS Dövme Silme Yorumları Nasıl?

İzmir’de dövme silme konusunda uzman bir sektör olan ve geçek manada işini layıkıyla yapan bir firma olan Klinik Ephesus dövme silme konusunda uzman bir firma olmaktadır. Lazerle dövme silme işlemlerini gerçekleştiren Klinik Ephesus Q-switched Nd:YAG lazer cihazları ile profesyonel bir şekilde her renkteki dövmeyi silme işlemini gerçekleştirmektedir.

İzmir Clinic EPHESUS Dövme Silme Yorumları

İzmirde dövme silme üzerine en güzel kurumlardan birisiniz. Hem hijyen kurallarına önem veriyor hemde en acısız şekilde yapmaya gayret gösteriyorsunuz teşekkürler.
Dövme silme konusunda cidden profesyoneller. Ephesus Cliniğe gittiğimde cildime uygun işlem yapmak için analiz yapıldı ve sonuçtan çok memnun kaldım.Teşekkürler Ephesus Clinic.
Lazer dövme silme işlemi çok kaliteli ve profesyonel ekip son donanım teknoloji ve güleryüzlü insanlar sonuç olarak müthiş bir beğeni ile karşılıyorsunuz.
İzmir’de dövme silme işlemi için kesinlikle harika bir yer. Titiz bir insan olmama rağmen çok memnun kaldım.

İzmir Clinic EPHESUS Dövme Silme Yorumları Nasıl?

İzmir Clinic EPHESUS İletişim Yorumları

TELEFON: 0506 999 10 11     0232 227 81 81
ADRES: Kıbrıs Şehitleri Cd. 1440 Sk. No:1 D:4 Alsancak – İZMİR

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir