81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Karaman Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Bildiğimiz üzere dövme yaptırmak pek ciddi bir işlem değildir. Çok cesaret isteyen ve çok zamana ihtiyaç olan süreçtir. Dövme sadece bir süs değil sanatın vücuda yansımış halidir. Dövme  yaptırmak kadar ciddi bir diğer işlem ise dövme sildirme işlemidir. Dövme sildirme çok basite alınmamalıdır.

Çünkü dövme sildirme de çok cesaret ve zaman isteyen bir süreçtir. Bu yüzden dövme sildirme işlemin de seçeceğiniz yöntem çok önemlidir. Birçok yöntem bulunduğu için en iyi yöntemi bulmak zor olabilir.

Karaman ili Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Önemli bir ticaret, kültür ve sanat merkezidir. MÖ 8000’lerden itibaren iskân edilen Karaman ve yöresi; yer altı şehirleri, mağaralar ve inanç merkezlerine sahiptir. İç Anadolu’nun temel iklim yapısına sahip olan Karaman, yazları sıcak ve kurak kışları soğuk ve kar yağışlı olan karasal iklim yapısına sahiptir. Türkiye’nin her yeri gibi burası da birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Toplam 6 ilçeye sahiptir.

Karaman Dövme Sildirme Fiyatları

KARAMAN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Karaman ili az nüfusa sahip bir olsa da tarihi bakımdan zengin bir ildir. Bu yüzden fazla ziyaret almaktadır. Fiyat olarak ise pahalı bir il olmasa da bazı faktörlerde pahalı olabilmektedir. Dövme sildirme fiyatı ise dövme sildirme yerlerinde belirlenmektedir. Karaman ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Karaman Dövme Sildirme Merkezleri

Karaman ili az nüfusa sahip aynı zaman da az ilçeye de sahiptir. Bu yüzden dövme sildirme merkezleri de sadece il merkezinde bulunmaktadır. Onun dışında ise bazı ilçeler de güzellik merkezleri işlemi gerçekleştirmektedir. Karaman ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

DURU GÜZELLİK MERKEZİ
Adres: Fenari, 293. Sk. No:4, 70100 Karaman
Telefon: (0338) 214 09 36

Deniz Lazer Epilasyon
Adres: Külhan, İsmet Paşa Cd. No:36/1, 70100 Karaman
Telefon: (0338) 213 64 64 

Estetika Karaman
Adres: Külhan, Kemal Kaynaş Cd. no:65/2, 70100
Telefon: (0338) 214 40 19 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.