Malatya Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Dövme zamanımızın gençleri tarafından çok yapılmakta olan bir kişisel süstür. Dövme yaptırmak ülkemiz de her geçen gün daha da yaygın bir süs olmaya başlamıştır. Dovme yaptırmak insanlara çok basit görünen bir işlem sanılmaktadır. Fakat hic basit bir işlem değil aksine çok zorlu bir islemdir. Sadece dövme yaptırma işlemi değil aynı zaman da dovme sildirme işlemi de cok zorludur. Dövme sildirme dönmeden sıkılanlar ve sildirmesi gerekenler için hayat kurtarıcısı olmaktadır.

Malatya ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Fırat bölümün de yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 28. Şehridir. Malatya ilinin toplam 13 ilçesi bulunmaktadır. Malatya ilimiz kayısısı ile meşhurdur.

Malatya Dövme Sildirme Fiyatları

MALATYA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Malatya ilimiz kalabalık bir il olduğu için dövme sildirme merkezleri fazla olabilir. Ancak dövme sildirme fiyatlarının her yerde oldugu gibi dövme sildirme yerlerinde belirlenir. Dövme sildirme merkezlerinde ise dövme ye göre ve dövmeyi Silme yöntemine göre belirlenir. Bu yüzden dövme sildirme merkezine gitmeden kesin bir fiyat soylemek dogru degildir. Malatya ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Malatya Dövme Sildirme Merkezleri

Malatya ilinin tüm ilçelerinde dövme sildirme merkezleri bulunmamaktadır. Fakat dövme sildirme merkezleri bulunmayan ilçelerde ise insanlara kolaylik saglamak için güzellik merkezleri dövme sildirme işlemini gerçekleştirmektedir. Malatya ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Dr Tuba Çakmak Dermatolog 
Adres: Çilesiz, Mıhlıdut Sk. 44090 Yeşilyurt/Malatya 
Telefon: 0505 221 32 23

Epidermal
Adres: İnönü, 44070 Yeşilyurt/Malatya 
Telefon: (0422) 211 69 69

Dr. Tuğba Arslan Kliniği
Adres: Turgut Özal, Pinokyo Kreş Yanı, Dua Sok No.9, 44090 Yeşilyurt/Malatya 
Telefon: (0422) 238 50 55

Este Malatya Çarşı
Adres: İzzetiye, Çilesiz Bilal Kumaş Karşısı, Kainat Sokak no:10, 44050 Battalgazi/Malatya 
Telefon: 0553 362 61 10

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu