81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Malatya Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme zamanımızın gençleri tarafından çok yapılmakta olan bir kişisel süstür. Dövme yaptırmak ülkemiz de her geçen gün daha da yaygın bir süs olmaya başlamıştır. Dovme yaptırmak insanlara çok basit görünen bir işlem sanılmaktadır. Fakat hic basit bir işlem değil aksine çok zorlu bir islemdir. Sadece dövme yaptırma işlemi değil aynı zaman da dovme sildirme işlemi de cok zorludur. Dövme sildirme dönmeden sıkılanlar ve sildirmesi gerekenler için hayat kurtarıcısı olmaktadır.

Malatya ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Fırat bölümün de yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 28. Şehridir. Malatya ilinin toplam 13 ilçesi bulunmaktadır. Malatya ilimiz kayısısı ile meşhurdur.

Malatya Dövme Sildirme Fiyatları

MALATYA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Malatya ilimiz kalabalık bir il olduğu için dövme sildirme merkezleri fazla olabilir. Ancak dövme sildirme fiyatlarının her yerde oldugu gibi dövme sildirme yerlerinde belirlenir. Dövme sildirme merkezlerinde ise dövme ye göre ve dövmeyi Silme yöntemine göre belirlenir. Bu yüzden dövme sildirme merkezine gitmeden kesin bir fiyat soylemek dogru degildir. Malatya ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Malatya Dövme Sildirme Merkezleri

Malatya ilinin tüm ilçelerinde dövme sildirme merkezleri bulunmamaktadır. Fakat dövme sildirme merkezleri bulunmayan ilçelerde ise insanlara kolaylik saglamak için güzellik merkezleri dövme sildirme işlemini gerçekleştirmektedir. Malatya ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Dr Tuba Çakmak Dermatolog 
Adres: Çilesiz, Mıhlıdut Sk. 44090 Yeşilyurt/Malatya 
Telefon: 0505 221 32 23

Epidermal
Adres: İnönü, 44070 Yeşilyurt/Malatya 
Telefon: (0422) 211 69 69

Dr. Tuğba Arslan Kliniği
Adres: Turgut Özal, Pinokyo Kreş Yanı, Dua Sok No.9, 44090 Yeşilyurt/Malatya 
Telefon: (0422) 238 50 55

Este Malatya Çarşı
Adres: İzzetiye, Çilesiz Bilal Kumaş Karşısı, Kainat Sokak no:10, 44050 Battalgazi/Malatya 
Telefon: 0553 362 61 10

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.