81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Tunceli Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, deri altına işlenen deri üstüne yansıma yapan desen veya işaretlerin genel adıdır. Dövme yaptırmak şuan da moda haline gelmiştir. Neredeyse karşılaştığınız her insan görmek mümkün olabiliyor. Ancak sonrasın da pişmanlık duygusu ortaya çıkarabilmektedir. Bu yüzden çoğu kişi silmek istenmektedirler.

Tunceli ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Fırat bölümün de yer almaktadır. Türkiye’nin en az nüfusa sahip ilidir. Kuzeyde ve batıda Munzur Dağları ile Karasu Nehri, doğuda Bingöl Dağları ve Peri Suyu, güneyde Keban Baraj Gölü ile çevrilidir. Anadolu’nun pek çok yerinde olduğu gibi bu bölgede de çağlar boyunca pek çok uygarlık yaşamıştır. Toplam 8 ilceye sahiptir.

Tunceli Dövme Sildirme Fiyatları

TUNCELİ Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Tunceli ili Türkiye’nin en az nüfusa sahip ili olduğu için daha uygun olması beklenmektedir. Ancak ilde uygun olan fiyatlar olsa da her faktörde etkili değildir. Etkisini göstermeyen faktörlerden biri dövme sildirme işlemidir. Çünkü dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezlerinde belirlenmektedir. Her merkezde farklı sonuçlar verilmektedir. Bu yüzden kesin bir fiyat belli olmamaktadir. Tunceli ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Tunceli Dövme Sildirme Merkezleri

Tunceli ilimiz en ufak şehir olmakta ve az ilçeye sahip olduğundan sadece belirli ilçelerinde dövme sildirme yerleri bulunmaktadır. Sadece merkez de bulunan dövme sildirme merkezidir. Diğer ilçeler de ise güzellik merkezleri bulunmaktadır. Tunceli ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Not: Şuan bu ilimizde dövme silme hizmeti veren bir kurum bulunmamaktadır….

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.