81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Adana Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzde gençlerimizin gözde süsü olmuştur. Bu yüzden hemen hemen tüm gençler de dövme görmek mümkündür. Ancak bunun yanı sıra da dövme sildirmek isteyenler de bir hayli fazladır. Bu yüzden sildirmek isteyenler kendi şehirlerin de en yakın dövme sildirme merkezi aramaya başlarlar.

ADANA Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Adana ili toplam 15 ilçeye sahiptir. Adana ilinin hemen hemen her ilçesinde dövme sildirme merkezi vardır. Onun dışında Adana ilinin merkezin de de birden fazla güzellik merkezlerin de veya tattoo merkezlerinde dövme sildirme işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Dövme sildirme işlemlerinden önce fiyat gibi bazı araştırmalar yapmanız gerekmektedir.

Adana Dövme Sildirme Fiyatları 

Her şehirde farklılık gösterdiği gibi Adana ilinde de fiyat farklılığı olmaktadır. Adana ilindeki bulunan dövme sildirme merkezlerin de veya güzellik merkezlerinde farklı farklı fiyatlar verilmektedir. Bunun sebebi ise çoğunlukla dövme sildirme işleminin farklı olması veya dövmenin boyutu, rengi ve yapısıdır. Adana ilindeki dövme sildirme fiyatları ise şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Adana Dövme Sildirme Merkezleri 

Adana ilinde bulunan ister güzellik merkezleri ister tattoo merkezleri olsun bir çok dövme sildirme merkezleri bulunmaktadır. Bu sebeple herkes kendi ilçesindeki en yakın dövme sildirme merkezine gidebilmektedir. Ancak her dövme sildirme merkezlerinin dövme sildirme işlemi için  uyguladığı yöntem bir değildir ve bu yüzden fiyatta da farklılık göstermektedir. Adana ilindeki Dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Adana Dövme Silme Yapan Yerler

Epiderma Lazer 
Adres: Reşatbey Mh. Valiyolu Cd. 62030 Sk M.er Ap. No:4 Bölüm/5 Asma Kat, 01120 Seyhan 
Telefon: 0505 800 65 25

Lotus Güzellik Adana
Adres: Kocavezir Mah Obalar cad. mirazçelebi sk No:2 :kat 1, 01060 Seyhan/Adana 
Telefon: 0542 568 87 47

TS Klinik 
Adres: Toros Mah. 78068 sokak kenan Evren Bulvarı Atlantik Plaza finansbank Üzeri kat:2 D:3, 01170 Çukurova 
Telefon: 0553 235 69 10

Adana Estetik Lazer Epilasyon 
Adres: Reşatbey Mah Valiyolu Cad. 62030 Sok M.er Apt No:4, 01120 Seyhan 
Telefon: (0322) 453 21 20

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

2 Comments

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.