81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Adana Volo Poliklinik Dövme Silme Nasıl Yorumlar?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

 

Adana Seyhanda  hizmet veren mükemmel bir kadroya sahip olan Volo Poliklinği doktor kontrolünde hizmet ile mükemmel sonuçlar arayanlar için bir fırsat sunmaktadır.  Adana Volo Polikliniği, sektördeki uzun soluklu varoluşu ile tecrübesinin üzerinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda ilkesel bir yaklaşım ile uygun fiyat politikası gözetmektedir.

Sunulan Bazı Hizmetler

  • Lazer Epilasyon
  • Lazerle Dövme Silme
  • Lazerle Leke tedavisi
  • Botoks
  • Dolgu
  • Mezoterapi
  • Çatlak tedavisi
  • Zayıflama

Adana Volo Poliklinik Müşteri Yorumları

Çok temiz ve bilinçli personel,ise hakim güler yüzlü bir kadrosu var
Profesyonel ve nezaketli yaklaşım kesin çözüm 😊
Isini her zaman en iyisi olarak yapanlardan

Adana Volo Poliklinik Dövme Silme Nasıl Yorumlar?

Adana Volo Polikliniği İletişim Adresi

Adres: Gazipaşa Bulvarı Toros Cad. İrfan Apt. No:33 Kat:1 D:2
Seyhan/ADANA
Telefon: 0 322 459 00 50
Gsm: 0 532 578 61 02
Gsm: 0 542 427 40 66

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.