Ankara Dr. Servet Karayün Kliniği Dövme Silme Nasıl? Gidenler

Profesyonel bir yaklaşıma ve işinde profesyonelliğe ve ciddiyete önem veren Dr. Servet Karayün sayesinde artık dövmelerinizden lazer ile kurtulmak mümkün hale gelmektedir. Ankara Kavaklıdere Bölgesinde 2014 yılından beridir faaliyet gösteren Dr. Servet Karayün Dövme silme konusunda oldukça uzman bir doktor olmaktadır. Picosure dövme silme yöntemiyle istenmeyen dövmeleri silmede profesyonel bir sistem ile dövmelerini silmektedir.

Dr. Servet Karayün Dövme Silme Yorumları

Dövme sildirme işlemi için daha önce bir çok yere gitmiştim. İstediğim sonuçları elde edememiştim. Dr.Servet Karayün’e gittikten sonra gayet iyi sonuçlar elde ettim. Ayrıca personeli güler yüzlü ve hijyenik olarak temiz bir klinik. Herkese tavsiye ederim.
Geçen sene Servet Bey ile tanışmamın ardından ne kadar büyük bir yanlış yaptığımı fark ettim. Kendisi ve çalışanlarının güler yüzü, ilgi ve alakaları için ayrıca teşekkür ediyorum. Üç seans geldiğim picosure lazer yöntemiyle daha önce 10 seans yapılan yanlış tedaviyi onardı, deri altında kalan dövmelerden kurtulmamı ve lekelerin çok büyük ölçüde azalmasını sağladı. Gönül rahatlığıyla Servet Bey’e güvenebilirsiniz.

Ankara Dr. Servet Karayün Kliniği Dövme Silme Nasıl? Gidenler

Kişiliği Harika biri, yaptığı tıbbı işlem ne olursa olsun ihtimallerin hepsini dürüst bir şekilde hastalarıyla paylaşıyor çalışanları güler yüzlü ve ilgili picoshure ile dövme sildiriyorum ilk seansım bitti ileri ki zamanlarda da aldığım sonuçları paylaşacağım. Tüm ekibe teşekkürler..

Dr. Servet Karayün Kliniği İletişim Adresi

Adres: Barbaros Mh., Tunalı Hilmi Caddesi & Buğday Sokak 2/9, 06680 Çankaya/Ankara
Telefon: +90312 465 06 66
Gsm: 0(505) 806 07 57

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir