81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Ankara Dr. Servet Karayün Kliniği Dövme Silme Nasıl? Gidenler

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Profesyonel bir yaklaşıma ve işinde profesyonelliğe ve ciddiyete önem veren Dr. Servet Karayün sayesinde artık dövmelerinizden lazer ile kurtulmak mümkün hale gelmektedir. Ankara Kavaklıdere Bölgesinde 2014 yılından beridir faaliyet gösteren Dr. Servet Karayün Dövme silme konusunda oldukça uzman bir doktor olmaktadır. Picosure dövme silme yöntemiyle istenmeyen dövmeleri silmede profesyonel bir sistem ile dövmelerini silmektedir.

Dr. Servet Karayün Dövme Silme Yorumları

Dövme sildirme işlemi için daha önce bir çok yere gitmiştim. İstediğim sonuçları elde edememiştim. Dr.Servet Karayün’e gittikten sonra gayet iyi sonuçlar elde ettim. Ayrıca personeli güler yüzlü ve hijyenik olarak temiz bir klinik. Herkese tavsiye ederim.
Geçen sene Servet Bey ile tanışmamın ardından ne kadar büyük bir yanlış yaptığımı fark ettim. Kendisi ve çalışanlarının güler yüzü, ilgi ve alakaları için ayrıca teşekkür ediyorum. Üç seans geldiğim picosure lazer yöntemiyle daha önce 10 seans yapılan yanlış tedaviyi onardı, deri altında kalan dövmelerden kurtulmamı ve lekelerin çok büyük ölçüde azalmasını sağladı. Gönül rahatlığıyla Servet Bey’e güvenebilirsiniz.

Ankara Dr. Servet Karayün Kliniği Dövme Silme Nasıl? Gidenler

Kişiliği Harika biri, yaptığı tıbbı işlem ne olursa olsun ihtimallerin hepsini dürüst bir şekilde hastalarıyla paylaşıyor çalışanları güler yüzlü ve ilgili picoshure ile dövme sildiriyorum ilk seansım bitti ileri ki zamanlarda da aldığım sonuçları paylaşacağım. Tüm ekibe teşekkürler..

Dr. Servet Karayün Kliniği İletişim Adresi

Adres: Barbaros Mh., Tunalı Hilmi Caddesi & Buğday Sokak 2/9, 06680 Çankaya/Ankara
Telefon: +90312 465 06 66
Gsm: 0(505) 806 07 57

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.