81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Ağrı Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, son zamanlar da moda olmuştur. Gençler ise modaya ayak uydurmak için dövmeye ilgilerini arttırmışlardır. Bu yüzden dövme oldukça yaygınlaşmıştır. Ancak dövme yaptırdıktan sonra pek çok pişmanlık duyan kişi olmuştur. Bu nedenle dövmelerini sildirmek isterler. Dövme sildirmek için ise kendi illerin de güvenilir dövme sildirme merkezi bulmak isterler. Bu yüzden araştırmaya başlarlar.

AĞRI Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Ağrı ili çok büyük bir şehir olmamasına rağmen yine de nüfus sayısı fazladır. Ağrı ilinin toplam 7 ilçesi vardır. Bu illerin hepsinde dövme sildirme merkezi bulunmamaktadır. Ancak ağrı ilinin merkezin de bir çok dövme sildirme merkezi bulabilirsiniz. Dövmenizi sadece dövme sildirme merkezlerin de değil aynı zaman da güzellik merkezi gibi yerlerde de sildirmek mümkündür.

Ağrı Dövme Sildirme Fiyatları 

Ağrı ilinde çok dövme sildirme merkezi bulunmadığı için diğer merkezlere göre daha fazla bir fiyat verebilir. Bunun sebebi genellikle o ilde pek fazla dövme sildirme merkezi bulunmadığından dolayıdır. Ağrı ilinde ki Dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Ağrı Dövme Sildirme Merkezleri 

Ağrı ili büyük bir şehir olmadığından ve pek fazla ilçesi bulunmadığından pek çok dövme sildirme merkezi yoktur. Onun dışında daha çok güzellik merkezleri gibi yerler bulunur. Bu yüzden daha pahalı olabilir. Ağrı ili Dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Ağrı Dövme Silme Yapan Yerler

ESTELİFE
Adres: Yavuz, Cumhuriyet Cd., 04100 MERKEZ/Ağrı 
Telefon: 0545 215 60 96

Sandra Epilasyon
Adres: Cumhuriyet Cad. No:19 Kat: 2 
Telefon: (0472) 216 65 65 

Esthe Clinic İstanbul 
Adres: Çiftepınar Mah. İnegöl Cad. Ceylan İş Mrkz. Kat 4 No 48, 04400 Doğubayazıt/Ağrı 
Telefon: 0541 312 12 88 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.