81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Aydın Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, insanların vücutlarına yaptırdığı desen ve işaretlerin genel adıdır. İnsanlar genellikle dövmeyi içindeki duyguları dışarıya yansıtmak için yaptırırlar. Bunun dışında ise sadece süs amaçlı ve güzel görünüm kazanmak içinde yaptıranlar olmakta.

Ancak dövme yaptıranların çoğu bir süreden sonra sıkılabilir ve başka sebeplerden pişmanlık duyabilirler. Bunun için ise dövme sildirmeye karar verirler.

Dövme sildirmek için de kendi şehirlerin de hem ucuz hem de güvenilir bir dövme sildirme merkezi bulmak onların en çok istediği şeydir. Bu yüzden dövme sildirme merkezine gitmeden önce o merkez hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

En önemli bilgi ise dövme sildirme merkezin de uygulanan yöntemdir. Ve o yöntemin sağlığınıza zararlı olup olmadığını bilmektir.

AYDIN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Aydın ili Ege Bölgesin de bulunan Türkiye’nin en kalabalık 20. şehri olmaktadır. Aydın ili hem turizm hemde tarım konusunda oldukça gelişmiş bir şehirdir. Aydın ilinde toplam olarak 17 tane ilçe bulunmaktadır.

Aydın Dövme Sildirme Fiyatları 

Aydın ili büyük şehirler arasında yer aldığı için oldukça kalabalık bir şehirdir. Bu yüzden hem küçük illere göre daha pahalı hem de daha konforlu yerleri bulunmaktadır. Aydın ilinde bulunan dövme sildirme merkezleri de diğer büyük şehirler de bulunan dövme sildirme merkezleriyle aynı fiyatı istemektedir. Aydın ilinin dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Aydın Dövme Sildirme Merkezleri

Aydın ilinin her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmasa da il merkezinde ve bazı belli ilçelerin de dövme sildirme merkezi veya güzellik merkezi bulmak mümkündür. Aydın ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Dejavu Dövme Salonu
Adres: Kurtuluş, No:, Adnan Menderes Blv. No:35, 09000 merkez/Aydın Merkez/Aydın 
Telefon: (0256) 212 78 25

Derimer Dermatoloji Dal Merkezi
Adres: Adnan Menderes, Muğla Blv. No:5 Kat:2, 09010 Efeler/Aydın 
Telefon: (0256) 211 60 90

Epila Güzellik Merkezi
Adres: Altıntaş Mh, 107. Sk. No: 76 D:Kat: 1, 09800 Nazilli/Aydın 
Telefon: (0256) 313 59 59

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.