81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Batman Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Gençlerimizin vazgeçilmez süsü dövme, son zamanların trendi olmuştur. Bu yüzden hemen hemen herkeste ufak ta olsa bir dövme görmek mümkündür. Dövme yaptırmak insanların gözünde çok basit olarak gözükmektedir. Ancak aksine çok zorlu bir işlem gerekmektedir. Dövme yaptırmada olduğu gibi dövme sildirme de aynı düşünceye sahip olan insanlar tekrardan yanılmaktadır. Çünkü dövme sildirme işlemi de dövme yaptırma işlemi kadar zorlu bir işlem gerektirmektedir.

Batman ili Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Batman ili Türkiye gelişmişlik sıralamasında ise 13. sıradadır. Batman’ın iklim özellikleri Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde oluşundan dolayı genel anlamda Uzak Akdeniz İklimi kapsamındadır. Toplam 6 ilceye sahiptir.

Batman Dövme Sildirme Fiyatları

BATMAN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Batman ilimiz fazla nüfusa sahip bir olmasa da nüfus sayısı az değildir. Aynı zaman da fiyatları da çok pahalı değil uygundur. Fakat her konuda uygun fiyatlı bir oldugunu söylemek doğru degildir. Dövme sildirme fiyatları dövme sildirme merkezlerinde belirlense de ilin etkisi az da olsa vardır. Karaman ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Karaman Dövme Sildirme Merkezleri

Karaman ilimiz az nüfuslu bir il olmasa da ilçe sayısı az bir ildir. Bu yüzden dövme sildirme merkezleri de az sayıdadır. Sadece il merkezinde ve belirli ilçeler de dövme sildirme yerleri bulunmaktadır. Karaman ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

DURU GÜZELLİK MERKEZİ
Adres: Fenari, 293. Sk. No:4, 70100 Karaman
Telefon: (0338) 214 09 36

Deniz Lazer Epilasyon
Adres: Külhan, İsmet Paşa Cd. No:36/1, 70100 Karaman
Telefon: (0338) 213 64 64 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.