81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Kırıkkale Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzün modası olan dövme, insanların hayatının bir parçası haline gelmiştir. Dövme yaptırmak insanların gözüne kolay bir işlem olarak gözükse de çok zor bir işlemdir. Aynı zaman da dövme sildirme işlemi de dövme yaptırma işlemi kadar zorlu bir işlem olmaktadır. Dövme sildirme işlemi oldukça zaman isteyen bir uygulamadır.

Kırıkkale ili Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Kırık köyü arazileri üzerine kurulmuş, gelişmiş ve büyümüştür. İlde mermer, bakır, çinko, manyezit varlığı tespit edilmiş ancak işlenmeye elverişli bulunmamıştır. Kırıkkale ilinin büyük bir bölümü 2. derece deprem bölgesi içerisinde yer almaktadır. İl topraklarının güneyinden ve batısından geçen Kızılırmak eşsiz bir doğal güzelliğe sahiptir. Toplam 8 ilçesi bulunmaktadır.

Kırıkkale Dövme Sildirme Fiyatları

KIRIKKALE Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Kırıkkale ili bir çok konuda zengin bir il olmaktadır. Ancak fiyat olarak uygun bir ildir. Dövme sildirme fiyatları da kişinin dövmesine göre belirlenmektedir. Bu yüzden dövme sildirme merkezine gidilmeden ogrenmek mümkün olmayabilir. Fakat her ilde tahmini bir fiyat listesi bulunmaktadır. Kırıkkale ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Kırıkkale Dövme Sildirme Merkezleri

Kırıkkale ili az ilçeye sahip olduğundan dövme sildirme merkezleri de az sayıdadir. Sadece il merkezinde dövme sildirme merkezi bulunmakta diğer ilçelerde ise güzellik merkezleri bulunmaktadır. Kırıkkale ilindeki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Elizya Güzellik Estetik
Adres: Fabrikalar, Sağlık Cd. 14/d, 71100 Kırıkkale
Telefon: (0318) 225 08 08

Doğa Klinik Estetik ve Güzellik
Adres: Yenidoğan, İstanbul Cd. 33 B, 71200 Kırıkkale
Telefon: (0318) 500 11 77

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.