81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Bursa Dr. Sibel Ünlü Dövme Silme Nasıl? Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Bursa’da hizmet veren ve mükemmel enerjisiyle hizmet veren ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu Uzm. Dr. Sibel ÜNLÜ tarafından gerçekleştirilen dövme silme işlemlerinde mükemmel sonuçlar elde edilmektedir.

Profesyonel bir yapıda hizmet veren Dermatoloji Uzmanı Kliniğinde sunulan hizmetler, lazer epilasyon, lazerle dövme silme, lazerle akne tedavisi, zayıflama ve sigara bırakma gibi işlemlerde tedavi imkanları ortaya koymaktadır.

Dr.Sibel Ünlü Dermatoloji Uzmanı  Tedavi Yorumları

Öncelikle benim bütün nazımı çekip hiçbir zaman nezaketini ve sabrını bozmayan Seda Hanıma sonsuz saygı ve teşekkürlerimle başlayacağım. Klinik olarak sterillik kurallarını 1.sırada tutmaları beni buraya bağlayan en önemli sebeplerden biri olmuştu… Lazer epilasyon korkulu rüyam diyenler için söylediğim tek adres oldu. İnanılmaz kısa sürede bu kadar net sonuç olmak istemeyecek kadın tanımıyorum. İyi ki varsınız emeklerinize ve güler yüzünüze teşekkür ederiz 🤍💜🤍💜💜🤍
Hayatımın en büyük sorunu haline gelmiş yıllardır geçmek bilmeyen kaşıntılarım ve döküntülerim için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Sibel hanıma muayene oldum. İlgisi ve güler yüzü beni çok memnun etti, uzun bir zamanını ayırıp benimle ilgilendi. Şikayetlerimin altında yatan sebepleri ve tedavi sürecinin nasıl ilerlediğini hiçbir detayı atlamadan çok güzel bir şekilde anlattı.
lazere daha ilk seansıma gitmeme rağmen seda hanımin gerek güler yüzlülüğü gerekse ilgi ve alakasına hayran kaldım.. kendisine çok teşekkürlerimi burda da iletmek istedim.
Sibel hanımla başka bir doktorun tavsiyesi ile tanıştım ve tedavimin başladığı günden bugüne inanılmaz bir değişim yaşadım. Sibel hanımın teşhisi ve tedavisiyle aslında vücudumu hiç tanımadığımı ve zarar verdiğimi öğrendim. Ayrıca Sibel hanımın yakınlığı, ilgi ve alakası da beni çok motive etti. Sibel hanıma ve personeline yardım ve destekleri için sonsuz teşekkürler…

Bursa Dr. Sibel Ünlü Dövme Silme Nasıl? Yorumlar

Uzm. Dr. Sibel Ünlü Dermatoloji Kliniği İletişim Adresi

ADRES: FSM Bulvarı Selin Sit. C Blok Daire: 7 Nilüfer / BURSA
TELEFON: 0 224 452 52 74

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.