81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Diyarbakır Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme gençlerimiz için oldukça değerli bir kişisel süs olmaktadır. Sadece gençlerimiz değil yetişkin kişiler de dövme yaptırmayı gençler kadar sevmektedir.

Dövme yaptırmak başta güzel gelse de bazıları için sonrasında pişmanlık olabilir. Bu yüzden dövme sildirmek isteyen bir çok kişi bulunmaktadır. Dövme sildirmek için kendi şehrinde dövme sildirme merkezi veya güzellik merkezi aramaya bașlarlar.

Diyarbakır ili Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Diyarbakır ili Türkiye’nin en kalabalık 12. Şehri dir. Diyarbakır ilinin toplam 17 ilçesi bulunmaktadır.

Diyarbakır Dövme Sildirme Fiyatları

DİYARBAKIR Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Diyarbakır ili kalabalık bir il olduğu icin ve hemen hemen her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmasa da güzellik merkezleri bulunduğundan fiyatları çok pahalı degildir. Ancak her sildirme merkezin de farkli fiyatlar istenmektedir. Diyarbakır ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Diyarbakır Dövme Sildirme Merkezleri

Diyarbakır ilinin her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmasa da güzellik merkezleri bulmak mümkündür. Bu yüzden dövme sildirmek isteyen kişiler sıkıntı çekmediği için rahatlardırlar. Diyarbakır ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Devasa Dövme Sildirme Merkezi
Adres: Peyas, 21070 Kayapınar/Diyarbakır 
Telefon: 0533 151 30 21 

Lois Güzellik Merkezi Diyarbakır
Adres: Gevran caddesi surkent apt, D:kat:1 no:1, 21100 Yenişehir/Diyarbakır 
Telefon: 0549 521 21 51

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.