81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Edirne Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Dövme, günümüzde çok değerli bir kişisel süs olmaktadır. Dövme yaptırmak ülkemizde çok yaygınlaşmıştır. Ancak dövme yaptırmak bazı kişiler için sonradan pişmanlık olabiliyor.

Bu yüzden dövme sildirmeye karar verirler. Dövme sildirmek her şehir de mümkündür. Fakat her şehir de diğer şehirlerle aynı yöntem veya her şehir de elde edilen sonuç ile aynı olmaz.

Edirne ili Türkiye’nin Marmara Bölgesinin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne ilinin toplam 7 ilçesi bulunmaktadır. Edirne ili az bir nüfus a sahip bir ildir. Bu yüzden küçük bir şehir olmaktadır.

Edirne Dövme Sildirme Fiyatları

EDİRNE Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Edirne ilinde fazla dövme sildirme merkezi bulunmadığından onun haricinde güzellik merkezinde de dövme sildirme işlemini gerçekleştiren kişiler vardır. Bu iki yerde de fiyatlar farklıdır. Fiyatın farklı olması genellikle dövme Silme İşleminde uygulanan yönteme bağlı olmaktadır. Edirne ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Edirne Dövme Sildirme Merkezleri

Edirne ilinde bulunan dövme sildirme Merkezleri her ilçede bulunmamaktadır. Ancak ilçelerinde  bulunan güzellik merkezlerin de dövme sildirmek mümkündür. Edirne ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Form Güzellik Salonu
Adres: 1. Murat, Nadir 3 Apart Evleri, 4. Sk. D:Kat:1 Daire:26, 22100 Edirne Merkez/Edirne 
Telefon: 0542 596 10 02 

Auram Güzellik Salonu
Adres: Haşim İşcan Cad. Arasta Sk. SafirPark-2 B Blok 0284 235 21 00, 22100 Merkez/Edirne 
Telefon: (0284) 235 21 00

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.