Erzincan Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Günümüzün değerli kişisel süsü olan dövme, son zamanlar da daha da ilgi odağı olmaktadır. Özellikle gençler tarafından daha çok yaptırma isteği gelse de yetişkin kişiler tarafından da çok istek gelmektedir.

Dövme yaptırmak son zamanlar da bu kadar çok yapılsa da aynı oranda da sildirmek için dövme sildirmek isteyen çok kişi vardır. Dövme sildirmek istemelerinin en yaygın nedeni dövmeden sıkılmış olmaktır. Bu yüzden dövme sildirmeye karar verirler.

Erzincan ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Tarihte mengüceklilere başkentlik yapmış bir ildir. Erzincan ili 9 ilçeye sahiptir. Nüfus sayısının az olması bakımıdan küçük bir şehirdir.

Erzincan Dövme Sildirme Fiyatları

ERZİNCAN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2Erzincan ili küçük bir şehir olduğundan fiyatları Büyükşehirlere göre daha farklıdır. Yani Büyükşehirler de dövme sildirme merkezinde istenen fiyatın daha az miktarlısı istenir. Erzincan ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

[table id=1 /]

Erzincan Dövme Sildirme Merkezleri

Erzincan ilinin her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmamaktadır. Fakat güzellik merkezleri bulunmaktadır. Ve Güzellik merkezlerinde de dövme sildirmek Mümkün olduğundan insanlara rahatlık sağlanmış olur. Erzincan ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Elifçe Güzellik Salonu
Adres: Atatürk Mah., Nerim Tombul Cad. Beşiktaş 1 Plaza No:9 Kat:2 Ofis: 207, 24000 Merkez/Erzincan 
Telefon: (0446) 224 37 33

AYSİMA Estetik ve Güzellik
Adres: Atatürk Mahallesi Ordu Caddesi. Menekşe Apartmanı Kat-1 D1 101 24180, Erzincan Merkez 
Telefon: (0446) 224 33 13

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu