81 İldeki Lazerle Dövme Silme Merkezleri ve Fiyatları


Erzincan Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır. Lazerle Dövme Silme Fiyatları, Dövme Modelleri, Dövme Silme Solüsyonları, Dövme Silme Kremleri, Evde Dövme Silme, ve Dövme Silme Merkezleri Klinikleri gibi konularda paylaşımlar yapılmaktadır. 

Günümüzün değerli kişisel süsü olan dövme, son zamanlar da daha da ilgi odağı olmaktadır. Özellikle gençler tarafından daha çok yaptırma isteği gelse de yetişkin kişiler tarafından da çok istek gelmektedir.

Dövme yaptırmak son zamanlar da bu kadar çok yapılsa da aynı oranda da sildirmek için dövme sildirmek isteyen çok kişi vardır. Dövme sildirmek istemelerinin en yaygın nedeni dövmeden sıkılmış olmaktır. Bu yüzden dövme sildirmeye karar verirler.

Erzincan ili Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesin de yer almaktadır. Tarihte mengüceklilere başkentlik yapmış bir ildir. Erzincan ili 9 ilçeye sahiptir. Nüfus sayısının az olması bakımıdan küçük bir şehirdir.

Erzincan Dövme Sildirme Fiyatları

ERZİNCAN Dövme Sildirme Fiyatları ve Merkezleri 2

Erzincan ili küçük bir şehir olduğundan fiyatları Büyükşehirlere göre daha farklıdır. Yani Büyükşehirler de dövme sildirme merkezinde istenen fiyatın daha az miktarlısı istenir. Erzincan ili dövme sildirme fiyatları şu şekildedir;

Lazerle Dövme Silme Seans Fiyatları

Lazerle Dövme Silme Fiyatları
BoyutRenkSeans SayısıSeans FiyatıToplam Fiyatı
10 cm'e KadarTek Renk4-6200 TL800 TL
10 cm'e KadarÇift Renk4-6230 TL900 TL
10 cm'den BüyükTek Renk6-8250 TL1200 TL
10 cm'den BüyükÇift Renk6-8270 TL1300 TL
Not: Fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim verilen fiyatlar profesyonel bir lazer merkezinde verilen hizmetlere eş değer fiyatlardır. Daha yüksek fiyat verin yerlerle çalışmanız mantıklı değildir. Nitekim daha düşük fiyatlar tercih edilmelidir. Pazarlık yapmayı ve sözleşme yapmayı unutmayınız...
dövme Silme seans fiyatlarını bir tabloda göstermeye çalıştır.

Erzincan Dövme Sildirme Merkezleri

Erzincan ilinin her ilçesin de dövme sildirme merkezi bulunmamaktadır. Fakat güzellik merkezleri bulunmaktadır. Ve Güzellik merkezlerinde de dövme sildirmek Mümkün olduğundan insanlara rahatlık sağlanmış olur. Erzincan ilinde ki dövme sildirme merkezleri şunlardır;

Elifçe Güzellik Salonu
Adres: Atatürk Mah., Nerim Tombul Cad. Beşiktaş 1 Plaza No:9 Kat:2 Ofis: 207, 24000 Merkez/Erzincan 
Telefon: (0446) 224 37 33

AYSİMA Estetik ve Güzellik
Adres: Atatürk Mahallesi Ordu Caddesi. Menekşe Apartmanı Kat-1 D1 101 24180, Erzincan Merkez 
Telefon: (0446) 224 33 13

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde Dovmesildirme.Net sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI 1 – Dovmesildirme.net; Dövme sildirme, dövme silme fiyatları, cihazları ve dövme silme merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
2 – Sitemiz içeriklerine yapılan küfürlü, kurum veya kişileri aşağılayıcı, küçük düşürücü yorumlar yayınlanmamaktadır. Bununla birlikte kuruma veya şahısa yönelik diğer eleştri ve şikayetler için Dovmesildirme.net yönetiminin sorumluluk kabul etmediğini ve yorumu yapan kişinin kişisel kanaati olduğunu belirtir, yalan yanlış beyan ve haksız eleştiri içeren yorumlar tespit edilmesi veya bu yorumların ihbar edilmesi durumunda ilgili yorum veya içerik kaldırılacaktır. 3 - Her türlü sorunlarınız için mail: iletileselim@gmail.com mail adresini kullanınız.